Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sajnos tartok tőle, hogy nagy...

Sajnos tartok tőle, hogy nagy a baj velem. Félek az emberektől, mert azt hiszem,hogy sokan ártani akarnak nekem. Félek attól amiket csinálok. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Beképzelek dolgokat. Sokáig alszok van, hogy 10:30kor kelek fel. Nem tudok ésszerűen gondolkozni, hanyagolom az iskolát is. Mostanában nagyon lusta lettem, nem sok dolgot intéztem el. Sajnos mindig is visszahuzodo voltam, és ez a mai napig visszahat, félek elmenni bárhová is dolgozni, mert félek attól, hogy túl kemény szavú a munkaadó vagy a felettes. Félek attól akivé váltam. Túlságosan is bénának, meg egyszerűnek tartom magamat, így zavar ha egy okosabb emberrel kell eggyütt dolgoznom.

2021. okt. 20. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Tanulj amíg megteheted

A szülők nem véletlenül hajtogatjak sok szakma diploma

Is kevés lehet ebben a világban ők már tudják sajnos amit te meg nem csak mindig

Későn jön rá az ember

Tapasztalatok alapján mondhatom 40 évet dolgoztam és még 10 kellene mert az iskola mellé jártam még csavarogtam

Senkinek nem hittem bár ha akkor van net akkor talán okosabban csináltam volna

Használd ki a tájékozottság

Előnyét

Hány éves vagy tanulsz

valamit?

Üdv

2021. okt. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, fotográfus képzésre járok. Csak sajnos eddig nem nagyon jártam be.
2021. okt. 20. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát azt hittem hogy fiatalabb vagy azért mást is tanulni kellene nem biztos hogy ebből hosszú távon meglehet élni

idősebb korban egyre nehezebb lesz

Kitartást

2021. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos épp ezen gondolkozok, hogy lehet el kellene mennem másik Szakmát tanulni, mert ez egyrészt költséges is nagyon. Csak azon gondolkozok,hogy mit kellene tanulni, ja és fiú vagyok azt nem említettem.
2021. okt. 20. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

Én a megküzdési erőmet Istenben találtam meg. Felismertem, hogy létezik gondviselés. Jobban tudom kezelni a személyiségem gyenge oldalait is, kitartó lettem.

Gondold át mik azok a munkák, amik legalábbis nem állnak távol a személyiségedtől, képességeidtől. És nézz utána, hogy mire van kereslet. A kettőt hangold össze. Ha Istenre bízod magad, bárhonnan fel lehet állni.

2021. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!