Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmentem a pszichiáterhez...

Elmentem a pszichiáterhez mert 5 éve szedek minden este 0,5 mg frontint, néha kihagyom 1 hétre vagy pár hét de szinte mindig, kizárólag este, azt mondta ez jó?

Figyelt kérdés
Szóval azt mondta, hogy lehetetlen hozzá szokni, pláne ennyi kis mennyiséghez, és folytassam tovább stabilan mert akármikor le lehet rakni, és hogy ez annyira kis mennyiség, és gyógyszer hogy meg sem lehet érezni. MoST EZ IGAZ?

#FRONTIN, pszichiáter, alvás
2021. okt. 20. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez ostobaság... Keress egy hozzáértő pszichiátert. Frontin esetén bármekkora mennyiséghez hozzá lehet szokni és függőséget okoz.
2021. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hülyeséget mondott. A frontin pont a függőséget okozók közé tartozik


[link] rövidke cikk, de egyértelműen a függőséget okozók közé sorolja a doki a frontint.

2021. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Baromság. Engem is ezzel altattak, hogy a 0.25-os Frontin fele oooolyan keves, hogy nem alakul ki a hozzaszokas.

Na 1 hónap után már emelni kellett az adagot, mert nem használt, de szerencsére sokkal tovább nem szedtem.

2021. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden kijelentése arcátlan hazugság. Kérdezd meg, hogy ő mennyi nyugtatót szed. De segítek, semennyit.
2021. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de miért csinálja ezt?
2021. okt. 20. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:
SZTK-s pszichiáter?
2021. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
persze
2021. okt. 20. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Ostobaság. Az alprazolam (Frontin, Xanax) hosszú távon károsabb, mint az alkohol. Nincs olyan, hogy kis adag, minden adag ártalmas, és minden adaghoz hozzá lehet szokni. A helyedben sürgősen megpróbálnám letenni. Ha alváshoz veszed, esetleg próbálj különböző altatókat íratni helyette a dokival, váltogasd őket, hogy ne mindig ugyanazt a szert szedd.


De a legjobb lenne természetesen a háttérben lévő lelki problémától megszabadulni valahogy.

2021. okt. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, cirka 7,5 éve szedek Frontint mindennap (de 0,75 fölé sose mentem). Most leszokóban vagyok, de még ezt a "kis" mennyiséget se mertem egyből abbahagyni, inkább havonta csökkentek 0,125-öt..
2021. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!