Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ismerek valakit, aki nem...

Ismerek valakit, aki nem foglalkozik senkivel. Milyen az élete, vagy hogy viseli, aki ilyen ember? (többi lent)

Figyelt kérdés
nem rosszból, de ismerek egy srácot aki igazából már a suliban is mindig egyedül ücsörgött. találkoztam vele és munkahelyen is azt mondják, hogy elvan magának, se barátnő se barátok, csak hazamegy és el van. ahhoz képest meg elég nyugodt embernek látszik és mindenkivel kedves. úgy tudom legfőképp gép előtt ül meg olvas meg ilyenek és akármikor kérdeztem emberekről, nem tudott mit mondani rá, csak hogy ő jól elvan így is. Még közösségi oldalon se találtam meg, csak azt tudom hogy fura zenei ízlése van meg hasonlók (metál). Érdekességképp kíváncsi vagyok, hogy az ilyen emberekkel mi a helyzet vagy mit éreznek? azt hinné az ember, hogy tele vannak méreggel de sose hallom panaszkodni se. fura. ilyennel még nem találkoztam

2021. okt. 20. 20:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a metált meg nem értem hogy lehet szeretni bocsi
2021. okt. 20. 21:54
 12/15 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább törődj a magad dolgával, Kérdező. Mindenki más és más, másképp érezzük magunkat kényelmesen vagy boldogan. Ha azt mondja hogy neki jó így, akkor az így van. Nem értem mit kell ezen csodálkozni. Nincs vele semmi baj, nem bolond se nem mentális beteg. Sok ember érzi jól magát teljesen egyedül egyéni hobbikkal és aktivitásokkal. Nagyon sokfélék vagyunk.
2021. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"sztem akkorse kéne ennyire elvonulni de mindegy"


Most kapcsolok, te szerelmes vagy a csávóba, csak le sem szar és ez a te nagy bajod?!

2021. okt. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

#13 vagy még a másik lehetőség, hogy olyan ember, aki a hasonlókat próbálja suliban is szapulni, mert belőle hiányzik az, ami ezekben az emberekben megtalálható és így próbálja ezt elnyomni.

Elég kellemetlen lehet, ha csak a hétvégi bulik dobnak fel, de épp nem jöttek össze egyedül meg képtelen vagy bármit csinálni, mert csak "uncsizol". Irigykedés egy érdekes formája.

2021. okt. 21. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz magaddal inkább.
2021. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!