Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lorazepam elvonasi tunet?

Lorazepam elvonasi tunet?

Figyelt kérdés
Ugy dontottem hogy 1 ev utan ideje leallnom a Lorazepammal mert igazabol nem hasznalt semmit, a szorongasos gondjaimra sokkal jobb a rendszeres sport meg meditacio. Ket mg-rol indultam, 1-re viszonylag konnyen lementem, most viszont, hogy napi felre csokkentettem az adagot, ilyen furcsa dolgokat tapasztalok. Zsibbadnak a labaim meg remegnek az ujjaim. Lehet ez elvonasi tunet? (Vagy inkabb forduljak orvoshoz, mert ez valami mas)
2021. okt. 21. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet elvonási tünet, a lorazepam nagyon addiktív a szorongáscsökkentők között is (például sokkal jobban, mint egy xanax), ezért nem is szokták csak maximum 2 vagy 3 hónapig alkalmazni. Annyit tudsz tenni, hogy még lassabban csökkented az adagot.
2021. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyelore nem olyan gaz, a zsibbadason kivul mas tunetet nem erzekelek. Jobban lassitani meg nem tudok, a tabletta olyan apro, hogy felbevagni is maceras volt, negyedelni meg szerintem nem is lehetne normalisan.
2021. okt. 21. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ismerem, én is szedtem. :) Körömreszelő a megoldás. :)
2021. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.


Ha esetleg nagyon zavaró megvonási tünete lesz, akkor minden másnap érdemes eleinte csökkenteni az adagot. Körömreszelő is jó megoldás.

2021. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!