Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bűntudatom van, mit csináljak?

Bűntudatom van, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm meglepett egy karikás utazási utalvánnyal (amit a nyugdíj folyósító intézetnél álított ki valaki) erre én nem lennék jogosult mert a leszázalékolásom nem éri el a 70 százalékot. Én először megörültem neki mint egy ajándéknak, használtam is egy utazáshoz, és a BKV -nál is készítettem egy nyugdíjas bérlet igazolványt, de aztán gondolkodtam és rájöttem hogy ez okirat hamisítás és soha nem fogom ezentúl használni. Mit csináljak hogy ne legyen bűntudatom hogy használtam két alkalommal?
2021. okt. 23. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne használd többet, esetleg dobd is ki vagy add oda másnak.
2021. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Többet ne használd és próbáld elfelejteni
2021. okt. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A megbocsátás Isten dolga! Ő hallotta és látja milyen érzéseid vannak ezzel kapcsolatban, őszintén megbántad. Ha ő megbocsátott neked, már ne legyen bűntudatod. Jézus váltságáldozata az alapján későbbi vétkeinket is eltörli. Ezt értékelnünk kell! Úgy tehetjük meg, ha megismerjük őt elfogadjuk az útmutatását.
2021. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!