Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen bűntudatom?

Figyelt kérdés
Hétköznap minden nap megyek edzeni, de ma olyan szinten elkezdett fájni a fejem, meg le vagyok gyengülve, hogy kénytelen vagyok itthon maradni, mert így nem nagyon tudnék edzeni. Viszont az a baj velem, hogy ha nem megyek el edzeni, teljesen bűntudatom van, rosszul érzem magam másnap is. Holnap is úgy fogok felkelni, hogy milyen rossz, hogy nem mentem el edzeni.. Most szerintetek erőltessem az edzést, hogy utána jól érezzem magam, vagy inkább pihenjem ki magam azzal a feltétellel, hogy bűntudatom lesz majd utána?
2012. okt. 3. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit eltulzod szerintem a dolgot.Betegen nem jó edzeni,pihend ki magad gyógyulj meg és utána folytasd tovább,egyébként is nem árt néha pár nap pihenőt tartani.
2012. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát most már végképp nem tudok elmenni. Kezd hányingerem is lenni.. Lehet, hogy kimerültem ma a stressztől, vagy az időjárás miatt van.
2012. okt. 3. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy benyeltél valami vírust.
2012. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem vírus volt. Szerintem az aznapi stressztől lehetett, meg lehet, hogy a kialvatlanság is rátett valamennyit. Másnapra teljesen jól lettem, és folytattam az edzést.:)
2012. okt. 6. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!