Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szexuális kényszergondolatok?

Szexuális kényszergondolatok?

Figyelt kérdés
Szóval egy ideje azon rágódom, hogy eldöntsem milyen nemhez vonzódom. Volt egy kapcsolatom, viszont folyamatosan úgy éreztem, hogy ha vaami nem tetszik nekem azt csak magamba folytom es csak meg akartam felelni, bűntudatot éreztem és valamiért előjött a gondolat, hogy mivan ha leszbikus vagyok. Ez néhanyszor előjött, viszont amióta végleg elváltak az útjaink, ez a gondolat nem múlik már el. Úgy érzem semmit se tudok eldönteni, és igazabol en csak “ki akarom talalni” mert jelenleg úgy érzem, hogy egyedül fogok örökké maradni, ugyanis ha fiúkkal vagyok is azt próbálom kitalalni, magamat vizsgalni hogy leszbikus vagyok e es ha lanyokkal akkor is. Egyszerűen folyamatosan vizsgálódom és már az őrít meg, hogy ha ezt eddig nem vettem észre, teljes hazugságban élem az életem

2021. okt. 24. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Mi a kérdés?
2021. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Divatleszbi ne legyél.

Manapság mondják,hogy jajj ez nem divatkérdés,de érdekes minden 14 éves lány mikor megy középsuliba 3 út közül vagy a depressziót,vagy a lmbt-t,vagy qrva életmódot választja.

Illetve már minden második lány leszbikus.


Egészséges gondolkodásra van szükséged,fordulj szakemberhez!!!

Ha egy magát kutyának gondoló beteg állathoz mérsz tanácsért,és műtétet csinálsz,azt lehet hogy megbánod...

2021. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell eldontened. Ha megtetszik egy srac, lefekszel vele, ha egy csaj, akkor is. A szerelem meg majd hozza, hova teszed le (legalabbis egy idore) a voksod.

Nem is ertem, “oh hazugsag volt az eletem”. Mert? Örökbefogadtak? Ugyanmar. Amig nem voltal szerelmes nőbe, addig csak siman biszex hajlamod van. Ami kb mindenkinek.

Ket pasival sem ugyanolyan a szex, kb eg es fold lehet a kulonbseg. Probalgasd, aztan kiderul.

2021. okt. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Azért én vetoznam a "biszex hajlama van mindenkinek kijelentest..ez inkább a genZ re jellemző,és remélem ott se mindegyik ferdul össze vissza. Ami nyilván magánügye mindenkinek,de ilyen fiatalon felvállalják aztán 40evesen meg ég a pofajuk mert róluk fognak pletykálni.es 90%meg úgyis pasi mellett lesz a végén.a lényeg hogy kulturáltan és privát módon élje ki magát mindenki mert kva ciki ha 30felett meg mindenki tudja róla H össze vissza mindenkivel volt..ezt nm értik most sokan,H lesznek 40/50evesek és mindent kiteregetnek neten és ami egyszer felkerül..
2021. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

A szexuális kényszergondolat az olyan gondolat, ami ellenedre van és soha nem tennék meg.

Szerintem a tiéd nem ilyen. Csak identitás problémád van. De nem kell szigorúan kitalálnod hogy milyen kategóriába összes magad. Egyszerűen csak, ami vonzó, azt csináld. Van biszex is.

2021. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!