Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó életem lehetne, de mindent...

Jó életem lehetne, de mindent elront az onbizalomhiany?

Figyelt kérdés

Utalom magam. Gyűlölöm ahogy kinezek. Már ha kisminkelem magam, akkor is rondanak érzem magam. Smink nélkül végképp.

Sokszor nemtudom hogyan reagáljak bizonyos mondatokra. Van hogy egyszerre 2 szót akarok mondani, és így egy teljesen értelmetlen szót mondok.

Nem értem mi van velem. Valamikor teljesen boldog vagyok, és úgy érzem hogy minden fasza, másnap meg már halálvágyam van. Azt érzem hogy nem érdemlem meg hogy éljek.

Próbálok sokat tanulni, kihozom magamból a maximumot, de mivel mindent az utolsó pillanatra halasztok, így szar jegyet kapok.

Nincs motivációm semmire. Már abban sincs, amit régen szerettem csinálni.

Nincsenek céljaim.

Hétköznaponként 4-5 órákat alszok maximum. Későn alszok el, mert nem vagyok képes előbb lefekudni.

Egészségesebben akarok élni. Minden nap kipihenten ébredni, egészséges kajákat enni, sok vizet inni, edzeni. De egyszerűen egyikre sem vagyok képes.


2021. okt. 26. 00:34
 1/1 N!na023 válasza:

Szia!

Úgy érzem kicsit ellentmondásos amiről írtál, ne haragudj!

Tehát, írtad hogy halálvágyad van másnap,oké de miért idegen emberektől kérnél segítséget? Hol van a családod? Bocsánat, nyilván nincs közöm hozzá de akkor is.



Nem tudom hány éves vagy,de célnak mindig kell hogy legyen valami mert az fog motiválni.


"Egészségesebben akarok élni. Minden nap kipihenten ébredni, egészséges kajákat enni, sok vizet inni, edzeni. De egyszerűen egyikre sem vagyok képes.



Állj a sarkadra, mert minden csak elhatározás kérdésre, vegyél erőt magadon, beszélgess emberekkel.

2022. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!