Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A lelkisegély vonalak pontosan...

A lelkisegély vonalak pontosan mire is valók?

Figyelt kérdés

Komolyan elbizonytalanodtam.

Pár perce hívtam egy ilyen számot, elmondtam hogy öngyilkos akarok lenni és hogy miért. A pasi türelmesen végighallgatta a tragédiámat majd kedvesen lerázott annyival hogy ilyesmivel ők nem foglalkoznak.



2021. okt. 26. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
En szivesen dolgoznek onkenteskent lelkisegely vonalon es en a telefont sem csapnam senkire, de sajnos nem nagyvarosban lakom :/.
2021. nov. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá nagyvárosban laknod. Keresd meg őket, biztos várják önkéntesek jelentkezését.
2021. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ezek nagyon idióták, én is többször hívtam már, mert zaklatnak, bántanak... Egyébként komolyan az is segítene, ha az embert egyáltalán meghallgatnák, vagy tudna beszélni egy idegennel, nem konkrét segítséget, pedig szerintem a legtöbb nem olyannal hívja, ami pitiáner... Olyan dilettáns, bunkók, akiknek egyrészt érdektelen, amit mondasz, kicsit sem érdekli, teljesen alkalmatlan.... Aki meg olyan állapotban van, hogy valóban kétségbe van esve, azon ezek még rúgnak egyet... Én egyébként úgy éreztem gúnyolódnak is rajtam, teljesen alkalmatlan és legtöbbször buta is az összes... Meg azt mondja, tesi órán nem veszik észre, ja felnőttként tesi óra... Buták is, ridegek, egyszerűen erre csak szavakat sem találok, csak felhúztam magam...


Szerintem kb. az összeset ki kellene rúgni, nem csak egyet, amikor meg megtudtam, hogy ezért pénzt is kaptam, én azt hittem ez önkéntes.... Rajtam szó szerint gúnyolódott és az érdeklődést sem mutatta, meg kötekedett, hogy miért nem megyek a szomszédba, mondom nem vagyunk jóban, erre "ilyen nincs".... Pedig szerintem nem pitiáner dologgal hívtam, de mint írták egy náladnál jóval butábbnak magyarázhatod.


Egyébként aki telefonál, tiltsa le a számát, mert látják! Hiába anonim...

2021. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Akkor úgy néz ki hogy nem csak én fogtam ki egy selejtet.


Azóta felkötöttem magam, levágtak és gyógyszerekkel tömnek szóval még gondolkozni se tudok, annyira le vagyok szedálva.

Nem élet ez így vegetálva...

2021. nov. 17. 19:35
 15/15 anonim ***** válasza:

"Egyébként aki telefonál, tiltsa le a számát, mert látják! Hiába anonim..."


Nincs értelme, mert úgy meg nem fogadják a hívást. Csak jelzett számmal lehet hívni őket. Azt mondjuk nem tudtam, hogy pénzt kapnak érte.

2021. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!