Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderek, ti Hogy bírkóztok...

Borderek, ti Hogy bírkóztok meg azzal, hogy a nagyon szerett személy (favourite person) megbántott titeket, de ti mégis szeretitek?

Figyelt kérdés
Egyik nap gyűlölöm, másik nap szeretem és nem bírok nélküle élni... munkahelyet akarok váltani, hogy láthassam néha, nem tudok megszabadulni a gondolatától...

2021. okt. 27. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Kicsit olyan mintha büszke lennél arra, hogy tartozol valahová. Bocs, de tényleg ezt érzem. Ennek a vonzata pedig az, hogy rájátszol a problémád súlyosságára.
2021. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne arra figyelj, aki nem érdemli meg
2021. okt. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát... sírok és self harm dolgokat csinálok. Szóval sehogy nem bírkózom meg vele, maximum megpróbálok ilyen sajátos módon, de ez nyilván nem megoldás.
2021. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Engem meg akart erőszakolni, mégis szeretem. Pszichológushoz járok terápiára, hátha könnyebben elfelejtem, de nehezen megy. Amikor csak tehetem, a lakása felé teszek kitérőt, hátha meglátom és tudok vele váltani pár szót. Eszem szerint menekülnöm kellene tőle, szívem szerint mindent megtennék azért, hogy a kapcsolatunk helyrejöjjön. Iszonyú tudathasadásos érzés.
2021. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

#1 mégis hova tartoznék??

#4 ez nagyon durva... remélem túl leszel te is ezen :(

2021. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!