Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyibe kerulhet egy magan...

Mennyibe kerulhet egy magan pszichologus?

Figyelt kérdés

Azert itt kerdezem mert nem akarom hogy lehuzanak.

Most nagyon magam alatt vagyok. Eddig minden roszz gondolatomat a munkaval probaltam elfeledni de most minden egyszerre ram zudult.


Egyebkent volt mar ongyilkossagi kiserletem es 1 honapot voltam a pszichatrian de ugyanolyan emberkent jottem ki onnan.



2021. okt. 28. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát 10-15 ezer de legalább 8-10 alkalommal menni kell sztem

Úgy tervezd

2021. okt. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mostani pszichológusom 10ezret kér egy ülésért. Voltam egy másiknál is, õ 8-at kért, de nem ért semmit, azért váltottam, a mostani szuper.

Tudtommal Pesten mégdrágábban dolgoznak, illetve számít, hogy mennyire ismert az illetõ.

Alapvetõen nem egy olcsó dolog pszichológushoz járni manapság, de szerintem a legjobb befektetés az, amit magadba fektetsz.

2021. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 10et kért 2 éve, de egy idő után adott kedvezményt.

És sokat segített a terápia.

2021. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezek az osszegek nem olyan veszesek mert van egy kis sporolt penzem es ki akarok szabadulni ebbol a mentalis pokolbol.

En Pecs kornyeken elek ha ott vki jartas az jo lenne.

2021. okt. 28. 18:28
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
18ezer Bp-en alsó hangon, ha olyat szeretnél akinek van már neve a szakmában és érti is a dolgát.
2021. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt tisztázzuk, hogy neked mentális zavarod van (amire az öngyilkossági kísérleted is utal...), ezért veled csak klinikai szakpszichológus vagy pszichoterapeuta foglalkozhat.

Budapesten egy jó klinikai szakpszichológus vagy pszichoterapeuta 15.000 Ft/50 perc. Ez az átlag, a többségük - köztük az én klinikai szakpszichológusom is - ezen az áron dolgozik. A teljes skála 12.000 és 20.000 Ft között mozog.

Pécsett ez valamivel olcsóbb. 10.000-15.000 Ft közötti árral számolhatsz.

2021. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!