Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyibe kerül kb. havi...

Mennyibe kerül kb. havi szinten, egy pszichoterapeuta?

Figyelt kérdés
És honnan tudhatom, hogy alkalmas szakembert találtam? Úgy értem, hogy szakmálya iránt elhivatott, segíteni képes szakembert. (Vác, Göd, Dunakeszi környéke lenne jó)

2021. jan. 14. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
40e körül, ha mész minden héten (általában kell ennyi). A fontos az, hogy te meg tudj nyílni neki; olyat válassz, aki neked szimpatikus. Természetesen javasolt rákérdezni, hogy vállal-e a te esetedhez hasonlókat. Úgy szokott zajlani, hogy első alkalommal körülírod, mi a gond, kifizeted azt az alkalmat, aztán ha úgy érzed, szerződhettek hosszabb távra, rendszeres találkozásra, célokat kitűzve. Ha nem tetszett, akkor megmondod neki, hogy köszönöd, de mást kell keresned.
2021. jan. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nehezemre esne magamtól körülírnom, mert elég kényes témákról van szó és nem vagyok valami nyitott beszélgetőtárs, a személyemet illetőleg... Van rá esély, hogy majd segít kérdésekkel (azokra egyszerűbb válaszolnom)?
2021. jan. 14. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Persze, így zajlik a terápia. Csak láttam a kulcsszavak között a drogot, nyilván érdemes olyat keresni, akinek ez a szakterülete, vagy legalábbis van hozzá affinitása.
2021. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megmondod, hogy neked úgy lenne a jobb, ha ő kérdezne dolgokat és nem neked kéne kezdeményezni, mert úgy számodra könnyebb.
2021. jan. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Világos, köszönöm a segítséget! Ezesetben mihamarabb szakemberhez fordulok. Esetleg tudtok ajánlani megbízhatót azon a környéken amit leírtam?
2021. jan. 14. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
88%

egy sima pszichológus 10-15, szakpszichológus már drágább egy ülés és ált. heti szinten kell járni.

a drogról akarsz leszokni? létezik addiktológiai szakpszichológus pl.

de olyat is kereshetsz aki addiktológián dolgozik alapból (bármelyik támasz gondozóban van pszichológus) és megnézed rendel-e magán.

2021. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Szexelj minden nap és nem lesz szükséged segítségre!
2021. jan. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

23:31

Nem a drogrol akarok leszokni, azt csak azért írtam a kulcsszavak közé, mert részese a problémáimnak, de csak kis mértékben. Bárcsak arról lenne szó, hogy drogfüggő vagyok.

2021. jan. 15. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!