Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek, hogy elvesztem a...

Félek, hogy elvesztem a kontrollt, s elvesztem a tudatomat. Tehát gyakorlatilag a megőrüléstől, lehetséges, hogy megtörténjen?

Figyelt kérdés
2021. okt. 30. 12:06
 1/6 A kérdező kommentje:
20/F
2021. okt. 30. 12:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, de mitől érzed így? Volt már rá példa, hogy bármi előjele legyen? Mondjuk nem emlékeztél egyáltalán megtörtént dolgokra (és nem alkohol miatt), nem tudtad eldönteni ébren vagy e, vagy zavart voltál, esetleg más hasonló tünet?
2021. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Zavart állapotba voltam sokszor
2021. okt. 30. 12:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem azert ilyen nem történhet
2021. okt. 30. 12:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam párszor zavart, azon túl, hogy ciki mások előtt (akik emlékeznek rá én meg nem), őrültséghez szerintem azért nem vezet. Túlterhelt lehet az idegrendszer, rá kell pihenni.
2021. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem történhet ilyen. Viszont a korod alapján, és az alapján, hogy milyen szorongásod van ez lehet egy kezdődő skizofrénia. Mindenképp ajánlanám egy pszichiáter felkeresését.
2021. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!