Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikrohamom volt vagy mi...

Pánikrohamom volt vagy mi volt velem?

Figyelt kérdés
Rég éreztem ilyet de ma bementünk anyukámmal egy kis méretű étterembe ahol elég sokan megfordultak. Mikor már megkaptuk az ebédet, annyira nem tudtam az ételt élvezni, mivel folyamatosan jöttek be és mikor megálltak a pultnál ami a mi asztalunkkal szembe volt mindig ránk néztek persze mindenkire de olyan kellemetlen volt. Eleve szorosan voltak ott az asztalok mert kicsi hely de nem tudom mi lelt. Többször láttam ahogy ránk figyelnek néha, ilyenkor próbáltam kifelé nézni. Mintha megszorult volna a levegő a torkomban, elkezdett könnyezni a szemem, majdnem sírtam is de csak könnyeztem. Mikor kimentünk, utána még remegő hangon tudtam beszélni úgy mintha sírás közben lettem volna. Ma kirándulni voltunk de kis csoport volt most és buszon se éreztem ilyesmit igazán. 24L vagyok.

2021. okt. 30. 22:22
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia. Szerintem kisebb pánik rohamod volt. Az öcsémnek is volt már ilyen (Budapesten a tüzijátékon, moziban, buszon). Ugyanazt érezte amit te: kevés a levegője, sírt is és neki hànyingere is szokott lenni.

Mi nem tudjuk máshogy kezelni csak nyugtatjuk illetve friss levegőre visszük.

2021. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!