Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt a nutridrinket miert kell...

Azt a nutridrinket miert kell innia az anorexia recoveryben levoknek? ha napi 6x etkeznek az nem eleg? vagy ez beletartozik a 6 etkezesbe?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak akkor kellett nutridrinket innom ha nem tudtam enni,ezáltal én úgy tudom hogyha megeszed azt az adagot amit adnak pl kórházban akkor nem kell a nutridrink.Én úgy voltam vele hogy ha pl egy étkezést kihagytam akkor kaptam nutridrinket helyette
2021. okt. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg a gyorsabb hízás érdekében adnak étel mellé. Vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet gyorsan vissza tudnak vele pótolni. Étkezéssel lassabban.


Étvágytalanság, soványság esetén kérésemre írt fel háziorvos. Nem anorexiám volt, szerettem volna hízni.


Ettem amennyit tudtam + mellé napi 3 db nutridrink. Étkezés után is ittam.

2021. nov. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis cucc, nekem csak annyi bajom van vele, hogy drága.
2021. nov. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gasztroenterológus javaslatot adhat 20 vagy 25%-os kedvezményre. Háziorvos 50%-os kedvezménnyel írhatja fel.

Anélkül van a teljes ár.

2021. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!