Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez azoknak szó akik vagdossák...

Ez azoknak szó akik vagdossák magukat. Vannak itt ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Én is ezt csinálom és szeretnék hasonló emberekkel beszélni erről és hogy

milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban.

(Szeretnék megkérni mindenkit hogy aki hozzá akar szólni ehhez, a Fordulj szakemberhez és hasonló dolgokat itt most hanyagolják mert abból egy tucat van itt és az ilyen sablonos szarokra senkinek sincsen szüksége).

Köszönöm előre is a válaszokat.



2021. nov. 2. 23:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*Szól
2021. nov. 2. 23:29
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Én csináltam,mikor nagyon kis nyúl voltam.

Te adsz tanácsot másnak?Bort iszol,de vizet prédikálsz barátom.

Ha segítségre van szükséged,akkor tudok tanácsot adni neked.

Én is úgy éreztem hogy nagyon muszáj...

Már cringe rágondolni is.

2021. nov. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miről szeretnél ezzel kapcsolatban beszélni?
2021. nov. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Én kamaszkoromban egy ideig csináltam, aztán, ahogy önállósodtam, és rájöttem, hogy mégsem vagyok mindenre alkalmatlan, mint ahogy a szüleim, meg a tanáraim mondták, már nem éreztem késztetést rá.

Szakszerű segítséget kellene kérned, és tudom, azt írtad, ne fordítsunk szakember felé, de ritka a "spontán gyógyulás", mint az enyém, a legtöbben alkohollal, droggal, munkamániával, evészavarral, túlzott edzéssel helyettesítik a dolgot. Hidd el, a vége nem lesz jó.

De ha akarsz beszélni, akkor nyugodtan írj egy privátot.

2021. nov. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

6. Igen. Légy férfi,és legyen szépen levágott,rendezett beard rajtad.

Ez csak az én véleményem.

Ápolt nem egyenlő shaved.


Amúgy az ilyen valálaszok jók,mert elgondolkodtatják.

Úgy kéne éreznie,hogy ezzel nem ér el semmit,és neki is cringnek kellene éreznie ezt a dolgot mikor felnő.

Ment a zöld.

2021. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
szia én szoktam
2021. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
10%

🤦‍♂️ Oszt minek?

Hogy eldicsekedhesd gyakorin? Hogy legyen miről trécselni a haverokkal? Esetleg megtudtad hogy nem létezik a Mikulá..... Khmm akarom mondani, mi bánt? Vigyázni kell, nehogy én taszítsam mély depresszióba a kölköt...

2021. nov. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én ezzel a kérdéssel annyit szerettem volna hogy tudjak azokkal az emberekkel beszélgetni akik ezt a tevékenységet folytatják .

9-es, tény az hogy van olyan ember aki "divatból" csinál ilyet meg mert milyen kib@szott menő leszek a vágásokkal és majd mindenki felfigyel rám.

Ez nagyon lenézendő mert ha annyi a baja valakinek hogy úristen nem vagyok elég népszerű azt más módon ellehet érni könnyen.

Attól hogy valaki fiatalabb korban van tőled és még nem volt olyan sok tapasztalata az életben nem feltétlenül kell lenézni és általánosítani az ilyen embereket.

Egy embernek ugyanúgy lehetnek fiatalon komoly és mély érzelmei mint mondjuk neked lehet vagy tényleg bárkinek.

És most akkor majd biztos elmegyek felvágni az ereimet mert egy kérdés feltevős oldalon megbántja a kis érzéseimet egy random ember.

Amikor kiírtam ezt a kérdést akkor tudtam hogy lesznek ilyen emberek akik nem bírják visszafogni magukat és a helyett hogy inkább leszarnák a kis hülye gyerek tinit aki olyan idióta hogy vagdossa magát inkább nyomja neki.

Te nem érted és nem is akarod azokat érteni akik nem csak úgy poénból vagdossák magukat.

Én megadom neked a tiszteletet és ha nincsen ennél jobb dolgod akkor nyugodtan kezdjél el vitázni valami hülye gyerekkel gyakorin.

2021. nov. 3. 17:31
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia

Ha akarsz beszélgetni írj nyugodtan.

2021. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz.
2021. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!