Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem mulik a depressziom...

Nem mulik a depressziom sehogyse. Scippa 10mg 4honapja szedem melle frontin. Omega3,bvitamin komplex.b1 vitamin. C,d vitamin. Magnezium,kalciumot is szedek. Es nem mulik a depi a stressz az idegesseg a szorongas a halalvagy .Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mondd ezt el az orvosodnak. Úgy mégis milyen más megoldást tudsz elképzelni?
2021. nov. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Temeto?
2021. nov. 4. 00:49
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Terápiára jársz?
2021. nov. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Komolyabb gyógyszerek kellenek. Nem vitamin.
2021. nov. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Frontint muszáj szedni mellé? Nekem nagyon nem vált be. Én simán SSRI-t szedek (Citalopram) hasonló a hatóanyaga a Scippához.


Az SSRI-k felerősíthetik az öngyilkossági gondolatokat, főként fiatalabbaknál, ezt tudatosan kell kezelni.


A gyógyszer mellé, szellemi gyógymód létezik, ami kiegyensúlyozottá tesz lelkileg. Nekem ez a keresztény hit. Ajánlom olvasásra a Zsoltárok könyvét. De egyáltalán a biblioterápia, tehát, hogy eljársz könyvtárba olvasni, tágítani a tudásod, megkeresni a világképed, segíthet a lelki egynensúly megtalálásában, fenntartásában. És természetesen a rendszeres sport, vagy séta.

2021. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mért nem mondtad már eddig is az orvosnak? Módosítani kell a gyógyszerezésen, nem minden jövőbeni lehetőségről önként lemondani.
2021. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 fiszfosz69 válasza:
20%
csak legyél boldog lol
2021. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aki antidepresszánsokat szed vagy tervezi, hogy szedni fog, mindenképpen olvassa el ezt a cikket! Nagyon fontos!


Sajnos, saját tapasztalataim is alátámasztják a leírtakat...


PSSD - [link]

2023. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mért, depressziósan jobb? Aligha van amellett libidód!
2023. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem még súlyos depressziósan is több libidóm van, így, hogy nem szedek gyógyszert, mint amikor szedtem...
2023. máj. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!