Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért veszek néha semleges...

Miért veszek néha semleges dolgokat támadásnak?

Figyelt kérdés
Pont ma is előfordult velem hogy hétköznapi beszélgetés alatt durva védekezésbe váltottam. Mindenki meghökkent és én sem értem az okát. Néha szokott ilyen lenni. Leggyakrabban tini koromban volt ez szüleimmel való beszélgetés során.

2021. nov. 3. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne. Egyszer odaszoltam anyámnak, hogy gyorsabban jöjjön, előtte lassan jönnek, neki nem kell. Boltban, siettünk. Erre a csaj nekem támadt, hogy miért lassúzom le


Jó megtanulni nevetni is magadon hülye helyzetben

2021. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy veszélybe sodorhatom így emberi kapcsolataimat, vagy akár árthatok is így másnak.
2021. nov. 3. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ilyenek az emberek. Feszültek, idegesek, agresszívek, antiszociálisak. Röviden; beteg a társadalom.
2021. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Néha én se tudom hová tenni, hogy ki mit és miért mond.
2021. nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor vettem annak amugy, amikor beszűkűlt voltam. A sose hülyéskedő, meg merev apámmal. Kb. Sose nevettem semmin. Merev voltam.
2021. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk sose ugqttam be senkinek, csendben vivodtam
2021. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van olyan, hogy ilyen szituációkat félreért. Neked sem ez volt az utolsó, inkább arra figyelj, hogy a védekezési stratégiád ne egy heves érzelmi reakció, hanem valami nyugodt és laza legyen.
2021. nov. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!