Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stressz és a szorongás...

A stressz és a szorongás képes ilyen tüneteket okozni heteken keresztül?

Figyelt kérdés
Hasi panaszok, émelygés, tele has érzet, kis étvágy.
2021. okt. 27. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. okt. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, én is tapasztalom.
2021. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A stressz az egész testet megbetegítheti.
2021. okt. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves kettes.

Leírnád pontosan mit érzel és mióta?

Kivizsgáláson nem voltàl?

2021. okt. 27. 19:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze simán
2021. okt. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 Nem voltam. Kicsit szokatlan, de emetofóbiával küzdök amióta az eszemet tudom, (nézz utána, ha nem hallottál még róla, most ebbe nem megyek bele) Lényegében amikor valami kiváltja belőlem a szorongást, olyankor hányingerem lesz, a hányingertől pedig felerősödik a szorongásom, amitől mégjobban hányingerem lesz, és így tovább, borzasztó egy ördögi kör. És ez addig megy, ameddig valamennyire le nem nyugszom, néha 1-2 napig is teljesen használhatatlan vagyok emiatt. Na mindegy, a lényeg az, hogy nálam a fő tünet a hányinger, de a stressztől szokott hasmenésem is lenni, meg az étvágyam is elmegy. Az agy nagyon közeli kapcsolatban van a gyomorral, az ember általában ott érzi meg először a stresszt. Egész életemben ilyen szorongós voltam. A kivizsgálást meg feleslegesnek tartom, ezt max. pszichológus tudná kezelni.
2021. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Petike is így járt :) [link] Jobbulást!
2021. okt. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!