Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet? Roham vagy...

Ez mi lehet? Roham vagy valami más?

Figyelt kérdés
Szóval mostanában elő szokott velem fordulni olyan hogy egy időre így leblokkol a testem. Teljesen elveszek a gondolataim között mintha félnék valamitől, nem tudok koncentrálni, a szívem elkezd gyorsabban verni és mélyebb levegőket kell vennem. Van hogy folynak a könnyeim is és az izmaim is megfeszülnek és csak akkor ernyednek el hogyha realizálom hogy mi történik és hogy hol vagyok. Általában nem tart sokáig de van hogy hogy többször is rám jön egymás után. Általában az hozza elő ha akaratom ellenére felidézek egy emléket főleg rosszat, de van hogy egy jó emlék, amire már máshogy tekintek az is kihozza. Mostanában elég szarul vagyok lelkileg lehet ennek is köze van hozzá, mindenesetre eléggé kikészítő tud lenni ez főleg ha nem otthon jön rám. Interneten keresgéltem nem találtam olyat ami pont ráillett volna ezekre amit leírtam, szóval ha bárkinek van valami sejtése hogy mit tehetek ez ellen akkor kérem írja le válaszba. Előre is köszi a segítéget.

2021. nov. 4. 10:34
 1/1 kretens ***** válasza:
Görcsölsz.Lehet hogy kissé alacsony a magnézium szinted de nem biztos ez csak egy opció.Iszol elég folyadékot?Saját példámból tudom nekem is volt hasonló persze csak rövid ideig 1-2 nap.Jól berúgtam sokat ittam.Mikor magamhoz tértem időnként a hátizmom a vádlim görcsölt keményen és olyan volt mintha elfáradt volna a tüdőm mélyeket kellett lélegeznem.A gondolataim akaratom ellenére zakatoltak minden hülyeség bevillant alig tudtam kontrollálni saját tudatom.Az ok az volt hogy kissé kiszáradtam az alkoholtól mert az alkohol vizet von ki a szervezetből.Igyál több folyadékot és lehet hogy jobb lesz.Nem kell egyből arra gondolni hogy meghibbantam.
2021. nov. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!