Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi hányszor szeditek a...

Napi hányszor szeditek a velaxint?

Figyelt kérdés
És hány mg-ot?

2021. nov. 6. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy szedd, ahogy az orvos előírta.
2021. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ugy szedem. Csak mivel Magyarorszagon nem lehet kapni a lassan felszivodo kapszulat (kiveve a 150mg-osbol) ezert mar hajnali 3-kor elvonasi tunetekhez hasonlo dolgokat erzek (Reggel 7-kor szedem be) , mivel ez a gyogyszer kb 6 ora utan kiurul a szervezetbol. Rovid a half life-ja nagyon.

Ezert erdekelt volna mas hogy szedi , es van -e gondja ilyen teren vele…

2021. nov. 6. 10:21
 3/10 Grimfox ***** válasza:
Amikor engem próbáltak ráállítani, nem ürült ki 6 óra alatt...Két napig volt 170 fölött a vérnyomásom tőle, pedig akkor még csak felet szedtem, a hpzzászokási idő elején. Gondolom egyéni, kinél milyen gyorsan ürül, a 6 óra csak az átlag.
2021. nov. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hány mg-ot szedtél?
2021. nov. 6. 11:50
 5/10 Grimfox ***** válasza:
Én csak az 50mg-osat kaptam, mert egy másik gyógyszert váltottunk vele, valószínű az adagolást is később növelte volna az orvos. Azaz 25mg már kb két napra feltornázta a vérnyomásom az egekbe. Utána visszaállt rendesen 120-130 közé, ahogy általában van. Azonnal abbahagytam a szedését, amint felnyomta a vérnyomásom, de szerintem maximum kétszer vehettem be összesen.
2021. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én pl. nullaszor.
2021. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Reggel 50 mg.
2021. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolso: az elejen voltak mellekhatasok?
2021. nov. 24. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Hàt nehéz erre vàlaszolni, nekem 5 hetes addiktologia kôrhàzi részvételen àllîtottàk be, lamolep 100 mg és este kvetiapin 50 mg vel. Bipolàris depressziôra.Előzmény alkohol+ benzodapinek. Ennek 3 éve, elvagyok vele. 100 mg vel kezdtem a velaxint, de olyan durvàn kihatott a libidómra , hogy csak na. Azóta 50 mg. Màs mellékhatàst nem észleltem, talàn pár kg plusszt. De az lehet a szorongás elmúlàsa miatt is. Januàrban 3 hónapig nem szedtem a velaxint, nagyon kemény elvonási tünetek jöttek ki, àlmatlansàg izzadás szédülés, vizes hasmenés szorongàs. Viszont a libidô újra 100 % lett, csak ugye visszajöttek a bipoláris depi tünetei is. Azóta szedem ugyanúgy reggel 50 mg ot. Igaz îgysem az igazi, a libidó de vàllalhatôbb sokkal mint 100 mg al.

Remélem tudtam segíteni.

2021. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat ez durvan hangzik! Koszi, hogy megosztottad!
2021. nov. 26. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!