Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is félt a pszichoterápiátó...

Más is félt a pszichoterápiától, vagy szorongott a terápiás ülések előtt?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én már 2 éve járok kéthetente, de még most is szorongok előtte. Általában péntek estére van időpontom, de már kedd-szerda környékén elkezdek feszült lenni miatta. Amikor már ott tartok, hogy beszélgetek a pszichológussal, elmúlik ez az érzés. De megéri eljárni, nekem sokat segít.
2021. nov. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól is függ mivel mész. Nekem szociális fóbiám van és nem vettem még rá magam eddig ilyenre. De ha sikerülne, tuti őrülten szoronganék.

Azt hiszem, ha más problémával mész, kis szorongás akkor is érthető

2021. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Grimfox ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki szorong előtte, akinek szorongásos típusú problémája van. Igazából már a terápia részének tekinthető, ha ezen felülkerekedve mégis elmész az ülésre. Az is egyfajta siker.
2021. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szorongok, de nem nagyon szoktam előre szorongani, inkább ijedezni szoktam, amikor szükséges.
2021. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!