Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan rossz ez az érzés, hogy...

Olyan rossz ez az érzés, hogy lendüljek túl rajta?

Figyelt kérdés

Október közepén szakítottunk a barátommal, mert megtudtam az anyjától, hogy ő egy osztálytársnőjével folytat boldog kapcsolatot, engem meg sokszor napokig hanyagolt. Ő bevallotta, hogy ez igaz is, valamint a haverjai is úgy tudják, hogy a másik csaj a barátnője.

Én igyekeztem éretten lezárni az egészet, hiszen így lehetetlen folytatni, hogy ott a másik nő a háttérben. Optimista voltam, nem is sírtam miatta... Viszont mióta vége a kapcsolatunknak, állandóan beteg vagyok, pedig ezelőtt évekig nem voltam beteg. Borzasztóan hiányzik, mert én tényleg szerettem őt és nagyon boldog voltam vele, sok szép emlékünk van, örültem, hogy legalább a gimi utolsó éve jól fog telni, erre jött ez a csapás.

Már egy hónapja állandóan a sírás folytogat, ideges vagyok és nincs kedvem sem tanuláshoz, sem sporthoz, pedig ezelőtt mindent olyan lelkesen csináltam. Sokszor napok telnek el úgy, hogy semmi értelmeset nem csináltam. Ő volt az egyetlen ember az életemben, akivel ténylegesen tudtam felhőtlenül beszélgetni, más barátaim nincsenek, soha nem is voltak, és senkit nem érdekel, mi van velem, élek-e még.

Borzasztó kilátástalannak látok mindent, hogy lendülhetnék túl ezen?

18L



2021. nov. 11. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy te mennyire nem voltál fontos neki és mennyire nem szeretett. Érdemes egy ilyen emberre akárcsak egy röpke gondolatot is pazarolni?
2021. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

A sport mindig segít. Próbálj meg túllépni rajta. Foglald el magad a hobbijaiddal, hogy kevesebbet jusson eszedbe.

Szerintem az is sokat segítene, ha ezt valakivel mef tudnád alaposan beszélni. Van minden suliban iskola pszichológus is, de lehet először eleg a szüleiddel vagy valaki olyannal megbeszélni aki már ismer téged és megbízol benne.

Remélem tudtam segíteni. :)

2021. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!