Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Debrecenben ajánlanátok jó...

Debrecenben ajánlanátok jó pszichológust felnőttnek, aki fogadni is tud? 31/N

Figyelt kérdés

Eddig 3 emberrel vettem fel a kapcsolatot, ajánlás útján -mindhárom elutasított. Ezzel nem is lenne baj, de egyik sem kérdezett vissza, hogy esetleg ajánlhat-e valakit maga helyett. Ez elkeserítő picit..


31 éves múltam, már régóta halogatom a dolgot, és most jött el az idő, hogy szakemberhez forduljak. Nincs konkrét dolog, amihez kellene, úgy értem gyász, ismert trauma fel nem dolgozottsága, stb.


Hanem van egy elakadás az életemben már több, mint 5 éve, ami most már begyűrűzött a hétköznapokba is. Ennek szeretnék a mélyére ásni.


Köszönöm szépen!


2021. nov. 11. 15:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Fizetősre gondoltam egyébként, lehet pszichoterapeuta is.
2021. nov. 11. 15:21
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pszichologuskereső weboldal?


Amugy en mindig szoktam ajanlani valakit magam helyett ha en nem tudok fogadni, fura hogy nem tettek es sajnalom a dolgot. Nem ismerek arrafele senkit szoval nem tudok most ajanlast tenni de Sok sikert!

2021. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Boris Pétert keresd meg
2021. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Akár itt, akár privát üzenetben megírnád nekem, hogy kik voltak azok a pszichológusok, akik visszautasítottak? Azért kérdezem , mert én is szeretnék konzultálni egy jó pszichológussal, de azokat az embereket akkor már nem keresem fel, akik téged elutasítottak.


Segítséged előre is köszönöm!

2021. nov. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!