Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Olyan mintha folyton aludnék és nem tudok felébredni. Mintha csak álom lenne minden, de közben tudom hogy ez a valóság. Nem is látok jól, (de igazából jól látok, nincs baj a szememmel csak úgy érzem mintha nem látnék jól) Olyan kábult vagyok egész nap mintha be lennék állva. És nincs kedvem kikelni az ágyból, olyan mintha nem kellene semmit csináljak (közben pedig sok dolgom van) s ha mégis kikelek s végzem a dolgom, akkor olyan gondolataim vannak hogy: minek csináljam én ezt meg? mi értelme van az életnek? mi értelme kikelni az ágyból? el akarok aludni örökre. Olyan mintha meg lennék halva. Nem vagyok képes semmire, egyszerű dolgokat nem vagyok képes elvégezni. És nagyon rossz a memóriám is. Aztán van olyan hogy csinálok valamit, és mintha felébrednék egy pillanatra, akkor nézem amit csinálok, s gondolkozok hogy mikor kezdtem el, mennyi idő telt el azóta. Olyan ijesztő érzés. Tényleg mintha aludnék egész végig s pár másodpercig felébrednék. Nem tudok koncentrálni, nem tudok figyelni semmire. Olyan is volt hogy ültem egyedül a szobámban és elvoltam gondolkozva. Egyszer csak megjelent mellettem a testvérem s mondott valamit. De hogy mikor jött be a szobámba, mikor jött oda mellém, azt nem tudom. Meg is ijedtem tőle esküszöm. Akkor is olyan érzésem volt mintha felébresztett volna az alvásból. Nem tudom másképp leírni ezt az érzést. Nagyon könnyedén veszek mindent, mert úgysincs semminek értelme. És olyan mintha nem lennének se érzéseim se gondolataim. Ja és mikor beszélek valakivel, nem is tudom hogy mit beszélek, mert nem tudok odafigyelni rá..

Már arra is gondoltam hogy megölöm magam mert nem bírok tovább "élni" ezzel együtt. Az sem érdekelne ha körülöttem mindenki meghalna, olyan szintű közömbösséget érzek. És folyton fáradtnak is érzem magam.. Nem vagyok egyszerűen képes semmire. Nem bírok tovább élni így. Ha orvos nem tud segíteni megölöm magam :/

Hétfőn megyek orvoshoz, viszont addig is szeretném tudni hogy minek a tünetei lehetnek ezek. Ha valaki felismerte írja le legyen szíves.



2021. nov. 12. 01:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon üresnek érzem magam, sokszor aludni sem tudok emiatt.
2021. nov. 12. 01:31
 2/9 A kérdező kommentje:
Már 1 hónapja van ez az állapotom
2021. nov. 12. 01:40
 3/9 A kérdező kommentje:
És nem igazán emlékszem az egész eddigi életemre
2021. nov. 12. 01:41
 4/9 A kérdező kommentje:
17/l egyébként
2021. nov. 12. 01:42
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem érzékelem normálisan a külső környezetet
2021. nov. 12. 01:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Pszichológusnál, pszichiáternél, orvosnál már voltál?
2021. nov. 12. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még nem, neurológusnál voltam és most csinálják meg a vizsgálatokat. Eddig volt CT vizsgálat, nem találtak semmilyen elváltozást, most voltam vérvételen is és várom az eredményeket
2021. nov. 12. 08:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod nem esik le ilyenkor?
2021. nov. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem
2021. nov. 13. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!