Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki hosszabb...

Van itt olyan aki hosszabb ideje bezárkózva él?

Figyelt kérdés

Szóval a külső világgal való kontaktust kerüli, inkább négy fal között marad, még ha nem is ezt szeretné. Ha igen, kinek mit okozott ez? Nekem például alig vannak érzéseim, valahogy kiölte belőlem ez a helyzet. Van még más egyéb, de ez az ami elég fura számomra. Érdektelen és érzelemmentes.

(A hosszabb ideje éveket jelent)



2021. nov. 13. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Úgy mégis miből élsz? És hogy szerzed be a napi cuccaidat, intézed az ügyeidet, tartod a kapcsolatot a rokonokkal? Egy szál barátod, barátnőd nincs? Hát ez eléggé rendellenes. Persze, hogy nincsenek érzelmeid, ha egyszer senkivel nem érintkezel. Lelki izomsorvadás.
2021. nov. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy kerüli, hogy a kötelező dolgain kívűl amúgy semmi. Régebben volt kapcsolatom, barátaim, de ez már mind tovaszállt.
2021. nov. 13. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Tán nyitni kéne a külvilág felé, mert ez így elég egyhangú. Legalább sportolni járj el. Vagy szerezz be kutyát, ha szereted.
2021. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nyitottam, rossz tapasztalatokat szereztem. Itthon edzek, van felszerelésem, unalmamban rákaptam.

Kutyát nem szeretnék.

Én valójában arra vagyok kíváncsi, hogy kinek milyen tapasztalata van, mikre számíthatok.

2021. nov. 13. 23:43
 5/6 anonim ***** válasza:
semmi jóra, sok sok éve élek egyedül egy magamban relatíve elszigetelve
2021. nov. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szintén elszegényedve, nélkülözve.

Lassabb vagyok, fásult vagyok. Nem élem meg az életet, alig élvezek valamit.

Időnként rámjön az az érzés, hogy szeretnék párt, vagy barátot, de egyik sem megy könnyen és gyorsan.

Máskor pedig eltolom magam elől a lehetőség, mert befásultam, vagy mert szégyellem a jelenlegi helyzetemet.

2021. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!