Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van akinél nem hat a pszichote...

Van akinél nem hat a pszichoterápia?

Figyelt kérdés
Jártam pszichologushoz mert nagyon szorongtam viszont nem tudott rajtam segyteni és pszichiáterhez szeretett volna küldeni de oda nem akartam menni. Elkezdtem régen néhány gondolaton törni a fejem, próbáltam visszafejteni miért törtek a fejembe a gondolatok, hátha a multamban volt valami de úgy érzem azzal hogy magamnak visszafejtettem a multamat csak még több szorongást hoztam létre. Menjek el egy másik pszichologushoz vagy egy klinikai szakpszichologust keressek fel? milyen terápiára menjek? ezek a sima beszélgetések nem segítettek nekem

2021. nov. 14. 20:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Néha még a terapeuta sem tudja :D

Én jártam pszichológushoz, hát bevallom én nem tudtam komolyan venni. Azt a műsort amit levágott az inkább hasonlított egy színházra mint két ember értelmes beszélgetésére (szerintem baromi manipulatív volt). Másoktól sem hallottam jobb történeteket. Kb olyanok mint egy szekta. Elpocsékoltam 2,5 évet az életemből.

jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!