Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos depressziós állapotban...

Súlyos depressziós állapotban vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés
A pszichiáteremhez csak 25-ére van időpontom, de nagyon rosszul vagyok, képtelen vagyok alapvető dolgokat megtenni magam körül pl takarítás, de pl kirándulni sincs kedvem, nagyon magam alatt vagyok, mit lehet ilyenkor csinálni? Hogy kaphatnék gyors segítséget?
2021. nov. 14. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Hivd a lelki elsosegelyt telefonon
2021. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

10 napig ha nem takarítasz gondolom a kosz nem fog "megenni", kaját meg csak tudsz rendelni, nem ?


Sétálj sokat, de tényleg, kifáradsz és megy vele az idő!

2021. nov. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Lelkisegély vonalakon. Súlyos esetben - pl. öngyilkossági gondolatok/késztetések esetén - a legközelebbi sürgősségi pszichiátriai ambulancián.
2021. nov. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Hívd a:- 116-123 vagy a

- 06-80-20-55-20-as számokat!


Valaki vigyen be a sürgősségire!

2021. nov. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
24%
De attol fug mitol vagy rosszul?Pszihiáternek tanulok.
2021. nov. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

Voltam már a kérdezőhöz hasonló helyzetben, a lelkisegély lókakát ér, főleg ha még valaki szorong is emellé, és kellemetlen egy telefonbeszélgetés számára...


Én volt hogy elmentem sétálni, vagy kiautóztam egy erdőhöz és ordítottam egy nagyot, elég jól esett.


2-es voltam.

2021. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!