Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én már teljesen ki vagyok...

Én már teljesen ki vagyok készülve emiatt a járvány miatt, másokat is ennyire megvisel mentálisan ez az egész helyzet?

Figyelt kérdés
34 éves két gyerekes anyuka vagyok, folyton attól rettegek, mi lesz ha belehalok ebbe a sz@rba, mi lesz a gyerekeimmel. teszem a dolgom, megcsinálok mindent amit kell, járunk oviba, bevasarolni, stb, de már nagyon nagyon frusztráló ez az egész.

2021. nov. 14. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

vegyél valami drága vitamint és nyugodjál le, étkezzél egészségesen és kész

ennél többet nem tehetsz


De ha megnyugtat anyám pár évvel idősebb nálad, apám meg több mint 20 évvel idősebb nálad, és én mint gyerek elkaptuk az összesen... 2 napig lázasak voltunk, kb 4-5 napig folyt az orrunk és kész

2021. nov. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

1 vagyok

Bocsi, a köhögést kifelejtettem. Köhögtünk is.

2021. nov. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs családi háttér mögötted? Valahol oldódnod kéne a sok stressztől.
2021. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Hát sokakat megterhel, az biztos. (Engem amúgy nem annyira.) Az adjon erőt, hogy viszonylag kevés 34 éves hal bele, főleg, ha oltakozott. Gondolom, lenne valami rokon, akihez egy ilyen nem várt esetben azért kerülhetnének a gyerekek.


A 4. hullám tetőzése heteken belül várható, utána pedig jön az apadás. Ha mázlink van, az volt az utolsó nagy hullám Magyarországon. Meglátjuk.

2021. nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
34 éves 2 gyerekes anyuka vagyok, észre sem veszem, hogy van ez a vírus. A legkevésbé sem izgat.
2021. nov. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb híreket nézz/olvass, ha ennyire megvisel. Mentálisan muszáj épnek maradni.
2021. nov. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Én annyira félek, hogy oltottként felmondtam a munkahelyemen, mert rengeteg emberrel kerültem kapcsolatba napi szinten. Szerinted ez normális? Hát nagyon nem. Ez már kóros sajnos.
2021. nov. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
Megérdemelte az emberiség ezt a vírust, pont azért gyártották. Az idióták meg a férgesek belehalnak, azokért nem kár, aki meg védekezik, és volt elég esze, hogy ennyire moslék világba ne vállaljon gyereket, azok talán túlélik. Nem az a kérdés mi van, hanem hogy mi lesz. Semmi jó, ahogy a világ az elmúlt 11 évben folyamatosan romlik. Miért pont a 12. évben lenne jobb?
2021. nov. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha beoltatod magad, eleg keves az esely, hogy belehalj.
2021. nov. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a választásokig marad ez a szar. Ki kell valahogy csinálni idegileg a magyarokat, hogy Orbánt meneszteni lehessen, és elszabadulhasson végre Magyarországon is az az erkölcsi, morális, szellemi fertő, ami tőlünk nyugatra már tombol. Figyeljétek meg, lemennek a választások, és volt nincs covid az egész világon.
2021. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!