Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvonhatom a figyelmem arról,h...

Elvonhatom a figyelmem arról,hogy rámjöjjön a pánikroham?

Figyelt kérdés

Múltkor voltam egy helyen és előre ráparáztam,hogy rám fog jönni a pánik/rosszullét.Persze mivel bebeszéltem magamnak így is lett!

Most ugyanoda kell mennem és kattog az agyam előre...

Hogy lehet ezt legyőzni?Vegyek be előre nyugtatót?Mit csináljak?


2021. nov. 16. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, mindfulness vagy autogén tréning gyakorlásával.
2021. nov. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosítsd magadban,hogy hiába lett ott rohamod nem lett semmi bajod. Tehát ha jön se lesz semmi gond.

Ráadásul segít a gyógyulásban,ha belemész olyan helyzetekbe újra és újra ahol gond volt korábban,vagy tartasz tőle.

2021. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem közel 2 évig tartott, míg kikavarodtam ebből. Gyógyszerek nélkül.


Nekem csak erős hányinger volt, meg szapora pulzus.


Nem volt egyszerű. Egyrészt ha épp valami oknál fogva nem volt hányingerem, addig-addig kattogtam azon hogy de jó, végre most nincs, de fura stb, hogy végül megint rámjött. Nem egyszerű.


Másfél év után aztán már nagyon untam, így szó szerint le.zartam. Zsebbe zacskó, mondom ha hányok akkor hányok, nem érdekel. Na aztán így szép lassan elmúlt.

2021. nov. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt kell tudatositanod, hogy nincs valodi okod a pánikra.
2021. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!