Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vény nélküli gyógyszer szorong...

Vény nélküli gyógyszer szorongásra ami hatásos?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
alkohol vagy kratom
2021. nov. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Vény nélkül egyedül gyógynövényes készítmények kaphatóak, de azok csak enyhe szorongás esetén érnek valamit.
2021. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha sokszor fordul elő szorongás, viszont nem szeretnék pszichológushoz elmenni akkor mit csináljak?
2021. nov. 16. 19:49
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
A neten olvasgathatsz tippeket (pl. [link] de azok nem mondanám, hogy érnek valamit önmagukban súlyosabb szorongásnál. Pszichológushoz kellene fordulni, de mivel te azt elutasítod, minden marad a régiben.
2021. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Citromfű
2021. nov. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy macskakaromkivonat
2021. nov. 17. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Pszichiáterhez egyszer elmész, felír gyógyszert. Én is egyszer mentem. Citalopramot írt fel. Ha én azt tudtam volna korábban, hogy a gyógyszer tényleg használ... kevesebbet kellett volna szenvednem.
2021. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azóta körzeti orvos írja fel.
2021. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lavekan
2021. nov. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Esetleg:


VITANGO 200 mg filmtabletta betegtájékoztatója

1. Milyen típusú gyógyszer a Vitango és milyen betegségek esetén alkalmazható?

A Vitango a Rosalin (WS 1375) nevű hatóanyagot tartalmaz, amely a Rhodiola rosea (rózsás varjúháj) gyökeréből és gyöktörzséből készült száraz kivonat.

Terápiás javallatok

Hagyományos növényi gyógyszer, amelyet kizárólag a régóta fennálló használat alapján alkalmaznak a stressz és a túlterheltség szellemi és testi tüneteinek enyhítésére, mint például fáradtság, kimerültség, ingerlékenység és feszültség.

2. Tudnivalók a Vitango szedése előtt

Ne szedje a Vitangot

- ha allergiás a Rhodiola rosea kivonatra vagy a gyógyszer (6. pontban felsorolt) egyéb összetevőjére.


Forras:

[link]

2021. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!