Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátria zárt osztályon...

Pszichiátria zárt osztályon semmiféleképpen sem lehet telózni?

Figyelt kérdés
Hamarosan pszichiátriára fogok kerülni. És érdekelne hogyha szépen megkérem az embereket odaadják nekem a telefonomat?

2021. nov. 20. 18:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Zárton nem, kb. semmi nem is lehet nálad, nyílton lehet. Zártra vinni szokták az embert, hogyhogy mész?
2021. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Honnan veszed, hogy zártosztályra kerülsz? Oda nem tervezetten szoktak menni az emberek.
2021. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

mindenedet elveszik, mindent.


rácsok vannak az ablakokon, néha kikötöznek egy-egy beteget és megverik az ápolók, szó sem lehet semmilyen telóról, sehova nem lehet onnan menni, olyan, mint a börtön.

2021. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
3as válaszoló. Igen van olyan hogy ki kötöznek de csak akkor ha olyan állapotba kerülsz. És megverni nem verhetnek meg semmiféle képpen sem. 1esnek és 2esnek pedig a sulim küldött el mivel nekifutottam egy tanárnak és bántottam magamat valamilyen roham következdtében. Úgy volt hogy azonnal be kell vigyen az anyám vagy rámhívják a mentőket. De az anyám hazavitt engem a suliból és felhívta a pszichiátriát. Akik picit későbbre adtak időpontot.
2021. nov. 20. 21:25
 5/19 anonim ***** válasza:
87%
saját szememmel láttam, h. 2 beteget is megütöttek.
2021. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Melyik pszichiátrián volt ez?
2021. nov. 20. 22:05
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

pedig tényleg előfordul, hogy megverik az ottaniakat..nyilván elég nehéz lehet épp idegekkel türni a stresszt.

Ez személy szerint a szent imre pszichiátriai zárosztályán volt. Nem véletlenül vannak olyan jogi szervezetek akik segitenek pszichiátrián bántalmazott embereknek.

2021. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Najo egyre jobban kezdek félni 😂
2021. nov. 20. 22:20
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 hónapja vagyok bent.ugy nevezett pschiiátria de mégis zárt osztály nekem egyiknél sem vették el a telefonomat! Itt 3 részleg van! Az első a legjobb ott szinte kimehetsz autamatához meg velem kedvesek voltak.Aztán másnap átkerültem a rehabilitációra ez is zárt osztály de itt sem vettek el semmimet! A lényeg nyilván az is hogy milyen vagy tehát ha nyugis meg nem balhézol akkor normálisak! Viszont most le kerültem a rosszabbik zárta itt szigorúbbak de a korona miatt kerültem le illetve többen is a vírus miatt! Telefon maradhatott itt de töltőt fülhallgatót elvették de feltöltik a telót ha kéred! Másik két helyen töltő telefon minden nálad lehetett! Ha gondolod írj rám és mesélek! Nem veszélyes itt lenni de én dolgozom tehát táppénzbe nem éri meg de elkaptam a covidot ezért vagyok bent ilyen sokáig!
2021. nov. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 árokpart ***** válasza:
100%
Egyébként az anyukádra ráijesztettek. Utólag már akkor sem tudtak volna mentőt rád hívni, mert utólag nem lehet a közveszélyességet bizonyítani. Ahhoz , hogy a mentő kijöjjön akkor azonnal kellett volna rád hívniuk. Így már nem is kötelezhet senki, hogy bemenj. Érted az ön és közveszélyességet ott rögtön kell bizonyítania aki rádhívta. Ha így már napokkal később bemész nem lesz olyan bírói-igazságügyi szemle ami bent tarthatna, mert ez az ügy már nem a pszichiátriára tartozik ebben a stádiumában. A suli tehetne ellened feljelentést és a tanúk meghallgatása alapján dönthetne a további lépésedről. A lényeg, hogy az ön és közveszélyességet ott abban a pillanatban kell bizonyítani. Nemhogy zártra nem kerülhetsz hanem azonnal haza kell, hogy engedjenek.
2021. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!