Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátria zárt osztályon...

Pszichiátria zárt osztályon semmiféleképpen sem lehet telózni?

Figyelt kérdés
Hamarosan pszichiátriára fogok kerülni. És érdekelne hogyha szépen megkérem az embereket odaadják nekem a telefonomat?

2021. nov. 20. 18:29
1 2
 11/19 árokpart ***** válasza:
62%
2021. nov. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Zárt osztályon altalaban nincs telefon.de nyilván ahány kórház annyi féle. Látom teló függő vagy. Hidd el jót tesz ha nincs nálad pár hétig,átértékeled az életed.sok időd lesz gondolkozni.en is netfuggo voltam,vagyok.a kórházban jót tett H nm volt teló nálam,beszélgettem a többiekkel,olvastam színeztem,volt tv is,volt akinek radioja volt.ha be kell menned használd ki az ott töltött időt jól.atertekelodik az idő fogalma ott.
2021. nov. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12es válaszoló. Nem vagyok teló függő. Csak szeretem ha a zsebemben van. Egyfajta biztonságot tud nyújtani. És ha ez nincs meg és nem érzem biztonságban magamat könnyebben elkattanhatok.
2021. nov. 21. 22:00
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

Napi 1 órát lehet telefont használni. Elveszik és kiosztják.


Ez előző orvosommal abban állapodtunk meg, hogy halálvággyal, öngyilkossági késztetéssel akkor kell bemennem, ha bizonytalanná válik a kontrollom. Azaz már nem biztos, hogy meg tudom állni.


Ilyen esetben nekem kell menni. Zártra, önveszélyes beteget beutalóval felvesznek. Kivéve, ha nem...volt rá példa sajnos. Hazaküldtek, eret vágtam, gyógyszert adagoltam túl...

2021. nov. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolattartáshoz kellhet a telefon.
2021. nov. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem lehetett telefonálni.
2022. febr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Nálunknnyílton semnlehetett egyáltalán
2022. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyílton végig nálam lehetett a telefon. Zártra vonatkozik a napi 1 órás időtartam, amíg kiadják a telefont használatra. Telefonálni, netezni stb.


Ahány kórház, annyiféle gyakorlat.


A cigi szünet is ilyen. Van ahol 2 óránként lehet 1 szálat. Régen zárton ez volt. Most óránként max 2 szálat lehet szívni.

2022. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
80%
Én jelenleg a Zárton vagyok de itt nagyon kedvesek az ápolok és egész nap nálam lehet!
2022. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!