Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki önként ment...

Van itt olyan aki önként ment pszichiáterhez, pszichiátriára?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kíváncsi hogy segített-e, jobb, könnyebb lett-e utánna "élni"?
2021. nov. 20. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, igen
2021. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Én voltam. 3 évig egy pasi, aztán 1 évig 1 nő. 1 éve nem járok és nem szedem a szarjaikat és az élet jobb hellyé vált.
2021. nov. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Önként mentem pszichiáterhez és (ambulánsan és kórházba is) pszichoterapeutához is.


Mindig tudott valamennyit segíteni a gyógyszer és a terápia. Sokféle tünetem van. Nekem nem mindegyikre hat jól a gyógyszer.

2021. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En igen. Depresszioval. Mondjuk a keruleti gondozo egy gyogyszer feliro hely. Terapia nuku.
2021. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as.

Pontosítok. Valamennyit mindig tudtak segíteni, de kórház néha többet ártott, mint használt.


Volt, h konkrétan szemédkedtek. Nem volt öngyilkossági szándékom, de az orvos szerint volt. Zártra tettek. Gyakran jártam éjjel pisilni (1-2 óránként), mivel fel voltam fázva és nem tudtam aludni sem. Gyakori pisilés miatt leszíjaztak.


Másnap kértem, hogy adjanak rá gyógyszert, vizsgáljanak vizeletet. Láthatóan véres, csíp,gyakran van ingerem. Erre jöttek azzal, hogy mit képzelek. Ez pszichiátria, ilyet ők nem kezelnek...igyak sokat. Gondoltam, h ezt inkább kihagynám OTT délután, mivel tilos gyakran pisilni. Aki sokat iszik, annak még gyakrabban kell.


Másnap bírói szemlén kifejtettem, hogy nem szeretnék öngyilkos lenni. Felfázással az a legjobb, ha gyakran jár wc-re az ember (+ erős ingerem volt), nem tud elszaporodni annyira a baktérium. Ha sokat iszok délután, ahogy kérik, akkor még gyakrabban kell majd pisilnem, amiről már tudom (leszíjazásnál tájékoztattak), hogy tilos.


Az osztályvezető és a kezelőorvos a szemlén mondta, hogy nem engednek ki. A bíró máshogy döntött. Nagyon ritka, ha felülbírálja az orvost.

2021. nov. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!