Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Motiválatlanság, depresszio,...

Motiválatlanság, depresszio, libidocsokkenes. Valami ellenszer?

Figyelt kérdés
leginkább gyogyszerben gondolkoznék, mert ilyen, hogy hobbi az nem segít, hiaba találtam hobbit, ha épp nem azt csinálom, akkor jelenvannak ujra, de neha kozben is. Gondolkoztam ilyenen hogy tesztoszteron fokozo tablettat szedek, az segithet? Es nem, nem akarok pszichologus/pszichiaterhez fordulni. tudtok valami vény nélkül kapható gyogyszert ami segíthet ezeken? illetve véleményt , hogy szerintetek tesztoszteron fokozó segithet-e? 26/F
2021. nov. 21. 02:48
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
A tesztoszteron nem segítene, hanem rontana rajta. Ha orvoshoz nem akarsz menni és a hobbik sem segítenek akkor szerezz egy kutyát. Nem tudom, nehéz eset.
2021. nov. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért rontana rajt a tesztoszteron? megtudod magyarázni? tényleg érdekel
2021. nov. 21. 03:01
 3/10 A kérdező kommentje:
L-triptofán kapszula esetleg?
2021. nov. 21. 03:17
 4/10 anonim válasza:
74%
miért nem akarsz pszichiáterhez fordulni? ha gyógyszerben gondolkozol, szakember diagnózissal szuper antidepresszánst tudna neked felírni, esetleg helyzetspecifikus tanácsokat adni:) nem kell félni tőlük, segítenek csak, nincs benne semmi szégyen, ha elmész.
2021. nov. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező: az általad írt, említett hormon kívülről adagolva (ráadásul nem orvosi utasításra) megterheli a májat, veszélyes lehet.

Pszichológus nem ír gyógyszert, felkeresheted.

2021. nov. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

ne szedj tabbletat.

Reggel felkelsz, etkezes 4-5x, sok folyadek, meg rendszeres sport, min. 8 óra alvás.

Hidd el, nekem bevalt, amikor lusta voltam egesz nap, aztan elkezdtem csinalni, azt amit elobb irtam le.

aztan kb 1-2 hónap ugy allt fel a cerkam mint aminek tombol a hormonja...

2021. nov. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesirasi hibaert csak gyorsan irtam le
2021. nov. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5ös válaszoló, oké, hogy megterheli a májamat, de használ? Erre lennék inkább kiváncsi. Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Sportolas, meg sok viz ivás stb ezeken már rég tul vagyok, de semmi.
2021. nov. 21. 14:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol olvastál olyat, hogy közérzetileg segít. Nem véletlenül nem legális ennek szedése, nem fog segíteni.
2021. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amiket neten lehet kapni azok kamuk van placebo hatású

A tesztoszteron szintet lehet

Vérből megállapítani nekem teljesen jó volt magán laboratórium csak komoly eltérés esetén adnanak komoly

Gyógyszert és nem a háziorvosok hatásköre

Olvass utána nagyon komoly

Dolog nem egyszerű

Nem ez lehet a gondod

Üdv

2021. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!