Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tünetekre számíthatok...

Milyen tünetekre számíthatok az olanzapin actavis 10 mg elhagyása után?

Figyelt kérdés
A skizofréniához egy nagyon közeli betegségre szedtem.

2019. márc. 21. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Hirtelen hagytam abba.2 napja nem szedem.
2019. márc. 21. 19:19
 2/7 A kérdező kommentje:
Valaki írjon légyszi...
2019. márc. 21. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Már írtál ki kerdést és még mindig ugyanaz a válaszom: vissza fogsz esni, nyugi, nemsokára pszichotikus leszel újra!

A kérdésedre válszolva pedig: Mindenképp orvos segítségét javaslom a gyógyszerről való leálláshoz, mert az elvonási tünetek súlyos esetben akár görcsrohamokat, légzésdepressziót is okozhatnak. Ha szerencséd van ennél enyhébb elvonási tüneteket fogsz tapasztalni, még nem most mert a gyógyszer meg a szervezetedbe van, de pár napon belül biztos vagyok benne hogy te is találkozni fogsz az elvonási tünetekkel!!

2019. márc. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Visszaesel a régi állapotodba és utána majd erősebb gyógyszerrel vagy nagyobb adaggal tudják csillapítani. Az ilyen tipusú betegségben gyakran van szükség egész életen tartó szedésre és ellenőrzésre
2019. márc. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még mindig várom :)
2020. nov. 14. 20:20
 6/7 anonim válasza:
jajj hagyjuk már engem is skizonak mondtak és leálltam a gyógyszerrel és még jobban vagyok.én fokozatosan álltam le róla.
2020. nov. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na, és hallucinálsz?

Vajon "pszichotikus érzésed"?

Több, mint egy éve nem leálltam és nekem van, de érzes tényleges hallucináció nélkül. Érdekes...

2020. nov. 15. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!