Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy 130 Kg-os felnőtt férfinak...

Egy 130 Kg-os felnőtt férfinak, naponta hány Mg xanax az ajánlott?

Figyelt kérdés
mert én hiába veszek be 2db, 0,5 mg-osat, szinte semmi hatása nincsen. Pedig nagy szükségem lenne rá! Létezik, hogy valamiért nem hat rám, vagy csak növelnem kellene az adagot?
2021. nov. 25. 04:39
 1/7 anonim ***** válasza:

2mg

De szerintem az 1mg is már érezhető, 2mg fölé nem mennék.

2021. nov. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Az agy-idegrendszer nagy dózisokhoz is hozzá tud szokni ha folyamatosan emelik. Ismertem 60 kilós srácot, aki napi 20 mg rivotrilt szedett, és még csak meg sem nyugodott tőle. Ezt hívják toleranciának. Neked most 1 mg nem elég, később majd 2, 3, 5, 10 se lesz az. Hidd el, tudom miről beszélek.
2021. nov. 25. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Benzókról mondje le. Alig egy hónap,akár kevesebb idő és a szervezet kezd hozzászokni.

Egyre több kell majd, hogy érezd a hatását. És a leszokás egy pokol lesz. Évekig eltarthat, hogy teljesen teljesen leszokj, ha hosszú ideig szeded, viszonylag magas dózist.

Ha nagyon kell valami ami segít is hosszútávon az egy antidepresszáns (SSRI,SNRI), mellé pregabalin, ami hosszútávon jobb mint egy benzó.

Ez a kissebb rossz, ami még mindig jobb mint a nagyobb rossz(benzók).

2021. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

0.

Akkor már antidepresszáns és pszichoterápia.

2021. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2021. nov. 25. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ha nem hat akkor próbálj mást. Rivotril 1x 0.5mg az mintha 1.5 mg xanaxot vennél be.
2021. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. dec. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!