Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék ezen túllépni ?

Hogyan tudnék ezen túllépni ?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve! A legvégső elkeseredésemben írok ide!

16 éves vagyok, Debrecenben lakok,

iskolát váltottam, senki nem nyit felém!

Egyedül vagyok mindig, de nem is ez a baj. Beszólogatnak.

Nem bírom tovább! A jegyeimre ennyire nem tudok figyelni!

A múltkor kicsufoltak amiért nincs net a telomon amikor az órán a tanár megkért hogy a telot használjuk!

Anyuval beszéltem, nagyon megértő és támogató de nem akarom terhelni!

Tudom gyerekesnek hangzik de nem bírom tovább!

Nem látom a végét, minden este úgy fekszem le hogy a jó isten vegye el az életemet! Anya azt mondta hogy ez a feladatom most hogy megtanuljam magam megvédeni de nincs erőm!

Iskolát nem tudok váltani! Köszönöm hogy meghallgattál! Kérlek ne viccelodjetek most!



2021. nov. 25. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyedül vagyok.

Nem rég mentem át egy nagyon sz@r időszakon.

Én is nagyon szarul voltam nem volt értelme semminek sírva aludtam el és vagdostam magam.

Aztán egy idő után magától el tűnt.

Tele van a világ romlott emberekkel akik mások szenvedésén szórakoznak és emiatt képesek akár szart is okozni direkt a másiknak.

Ha beszólnak szólj vissza.

Próbálj meg úgy kinézni mikor beszólnak mint aki teljesen lesz@rja még ha belül rohadtul fáj akkor is.

Ha azt látják hogy szarul esik akár képesek direkt b@sztatni mert az életükben ez az egyetlen öröm.

Ha beszólnak szólj vissza valamit, mert ha hagyod, csinálják.

Tudom hogy rohadt nehéz és nagyon nagy kitartást kívánok neked.

Ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj egy privátot.

2021. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

neked legalább él anyád, enyém most halt meg, tehát egy okod már biztosan van, h. optimistább légy, van anyukád.

én is itt bőgök, de egyedül vagyok, senki nem segít.

2021. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szeretnél beszélni róla?
2021. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!