Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elkövettem egy óriási hibát,...

Elkövettem egy óriási hibát, hogy tudnék túllépni rajta?

Figyelt kérdés

Azóta bűntudatom van, szomorú vagyok, és szorongok szünet nélkül, még alvás közben is görcsben van a gyomrom. Úgy érzem olyan mély gödörbe estem, amiből nem tudok feljönni. És még közel sincs vége a problémának.

Ha valaki érzett már ilyesmit, és tudna tanácsot adni, vagy mondani bármit, ami segített, azt megköszönném.


2020. aug. 14. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Próbáld jóvá tenni!
2020. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan nagy hiba az nem lehet. Mások is hibáztak jóval súlyosabbat gondolj csak erre.
2020. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
"hibának" nem nevezném azt ami miatt itt tartasz.Mert annál jóval több-mint egy egyszerűbb hiba. Ez még csak a kezdet. Leszel még rosszabbul is.
2020. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hiba, aminek súlyos következményei vannak. Nem szeretném ide pontosam leírni.

Amennyire tudom, jóváteszem, de visszafordítani nem lehet.

Ha valakinek segített valami, "sötét időkben" (akármi is váltotta ki a szorongást), megköszönöm, ha leírja

2020. aug. 14. 10:37
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Jelen időben írsz, szóval vállald te a súlyos következményeket! Akkor a lelked is megnyugszik!
2020. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez már megtörtént. Ez a múlt. Se visszaforgatni, se meg nem történtté tenni nem lehet. Ahogy írod megpróbálod jóvátenni, de egyebet nem tehetsz. Erre szokták mondani, hogy el kell engedni, mert a végén pszichés problémáid lesznek.
2020. aug. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igy nehéz normális segítséget nyújtani. Nagyon nem mindegy, hogy mit kell oldani. A ház felgyújt@sa, a szerelmed megbántása és mondjuk egy munkahelyi veszekedést nem ugyan úgy kell oldani.
2020. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Privátvan leírod, hogy mi az a hiba, amit elkövettél?

Úgy könnyebb lenne segíteni :)

2020. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!