Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgyérzem, hogy férfi pszicholó...

Úgyérzem, hogy férfi pszichológus/kineziológussal lenne csak értelme elkezdeni, de nem találok, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az egyéni élettapasztalataim és kutatásaim eredményeképpen arra a döntésre jutottam, hogy nem sok értelmét látom nőkkel beszélgetni a problémáimról amik általában a férfiakat érintik, főleg fiatal férfiakat


Ha való életben egy nőnek az efféle problémáimat elmondom, akkor annak vagy az lesz az eredménye, hogy elkezd megérteni mivel ő is hasonló gondokkal kűzd, vagy lenéz


De semmi képpen sem építő az, ha ezt megosztom mivel nem látják azt az oldalt


Tehát alapvetően férfi szakembereket keresek, de nem találok,

Minden 50 nő terapeutára jut 1 férfi, még a fővárosban is nehézkes találni


Ami nekem jó esetben 2 óra utazás oda és vissza, de heti 1x megoldható főleg, hogy most van időm rá


Mi az álláspontotok ez ügyben?

28F


2021. nov. 26. 05:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Arra reflektalnek, hogy a nem mindegy :)

Nokent egy ferfi pszichologushoz mentem. Eloszor azert, mert egy ferfi kikeszitett. A pszichologust egy ismerosom ajanlotta, es meglepodtem, hogy ferfit javasolt. Nekem nem volt erom mast keresni, igy proba szerencse alapon elmentem hozza. Nagyon feltem attol, hogy nem lesz megerto, vagy hogy elkezdi vedeni a ferfit, aki kikeszitett. Semmi ilyen nem tortent: semleges maradt, megertett, kerdezett.

Kesobb is jartam hozza onismeret miatt. Kerulom a parkapcsolatokat, es o nem kezdte el vedeni a ferfiakat. Inkabb kerdezett, hogy rajojjek, ez miert van igy.

Visszatekintve orulok, hogy egy ellenoezo nemu pszichologushoz jartam. Egy ismerosom nokent nohoz jar, egy szakitas miatt ment. Nem kezdte el szidni a pszichologus a ferfit, hanem az ismerosomnek segitett megerteni, feldolgozni dolgokat.

A pszichologust nem a velemenyed erdekli, hanem abban segit, hogy feltarjatok, miert erzel ugy, miert gondolkodsz ugy. Te vagy a kozeppontban.

Ez a szemelyes tapasztalatom. :)

Az altalanos tanacs ettol fuggetlenul igaz: olyan valakit keress, akiben meg tudsz bizni.

2021. nov. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyire azert nem rossz az arany, pszichologuskereson sokan fent vannak ferfiak plusz online is fogadnak
2021. nov. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!