Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudok kezdeni az ilyen...

Mit tudok kezdeni az ilyen szintű idegesseggel?

Figyelt kérdés

Nagyon hamar és nagyon durvan ideges leszek egyes dolgoktól. De legfőképpen az igaszsagtalansagtol, amiben részem van mostanában. Nem tehetek semmit, mert én húzom a rövidebbet. Olyan szinten ideges tudok lenni, hogy ilyenkor, aki felidegesit legszivesebben agyon verném, vagy beszólnék neki valami olyat. Nagyon undoritoan viselkedett velem egy ember nem rég, és elkezdtem remegni, felment a pulzusom, meg akartam ütni, de akkor engem visznek be.

Pánikrohamot kaptam, azóta sirok,es mindig ez van, ha valaki annyira felidegesit elvetemült dolgokra lennék képes, és mindig panikroham követi az ilyen eseményeket. Eddig még semmit nem tettem meg, amit fejben kigondoltam, de félek egyszer be fog következni.

írtak fel gyógyszert a panikbetegsegemre, de semmit nem segit. Valaki segítsen nyugzasson meg egyszerűen nem bírom ezt a fájdalmat elviselni


2021. nov. 28. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza a pszichiáterhez és számolj be arról, hogy nem hat a gyógyszer. Mellette járj pszichoterápiára.
2021. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Küldd el az anyjába,akkor meg akar ütni,utána jogos védelmi helyzetben megütheted.
2021. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Ezt nagyon szükséges valamilyen nyugtatóval kezelni.

Ellene vagyok a benzóknak, de nálad pont szükségesek lennének.

Az antidepivel vigyázni kell, a szedésének első két hetében felerősíti a mentális betgség tüneteit.

2021. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Előbb utóbb valaki nagyon megfog verni. Utána már inkább elszámolsz 10-ig.
2021. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3mas!Mi az a benzó?
2021. nov. 28. 15:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Benzo= benzodiazepin tartalmú gyógyszerek. Pl. Xanax Rivotril.
2021. nov. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Nem tudom miért lettem ellenszenves pár embernek.

Ellene vagyok a nyugtatóknak, de nem a semmiért vannak még mindig a szakmában.

Az antidepi mielőtt hatni kezd felerősíti a tüneteket. Ezért az első két hétben adnak benzót.

2021. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Azt figyeld meg hogy te hiába is idegeskedsz, mert ezzel nem változik semmi. Pontosabban az változik csak, hogy magad gyötröd tökre feleslegesen. Tehát felesleges idegeskedned. Csak rosszabb lesz tőle. Inkább engedd el...
2021. nov. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!