Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon stresszes vagyok...

Nagyon stresszes vagyok mostanában, gyomoridegem van! Mit tudnék kezdeni magammal?

Figyelt kérdés

1 hónapja folyamatosan gyomoridegem van, nem vagyok nyugodt szinte soha. Kiderült, h szívbetegségem van, magas koleszterin, vérnyomás, meg minden szarság, családi problémák, iskola, nő problémák, minden összejött most az elmúlt 1 hónapban.. Már fogytam 10 kilót, mert alig eszek.. gyenge vagyok, kimerült.. Mennem kell laborvizsgálatra, ettől is nagyon parázok. Mit tegyek?? Nyugtatózzam be magam?? Még mielőtt lesz pár rosszakaró..: Nem vagyok se depis, se öngyi nem akarok lenni, szimplán idegbeteg vagyok és szeretném ezt valahogy elmulasztani, mert már meghülyülök..


22/F



2015. febr. 17. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg az alapprobléma a lelki nem szűnik meg a tünetek maradnak. Attól, hogy telenyugtatózod magad nem szűnik meg a kiváltó ok, csak a májad meg a veséd megy tünkre a sok gyógyszertől. Ha nem tudod megoldani a problémát nem is kell, vannak önmagukat egy idő után elrendező problémák.
2015. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Suli, nők, család.. Ezek majd elmúlnak.. de hogy a francba fogjam fel, h 22 évesen beteg vagyok? Mindig sportoltam, egészségesen éltem, erre tessék..
2015. febr. 17. 13:07
 3/4 anonim válasza:
Nagyon sajnállak kérdező :(. 13/F
2015. febr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha teheted anyagilag,keress fel homeopátiás orvost, megnyugtatnak,Az egész embert gyógyítják,nem csak szintetikus mérget írnak fel. Itt a bu [link] és a vidéki lista;

[link]

Mihamarabbi gyógyulást kívánok!!!!!!!!

2015. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!