Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha nagyon rosszul...

Normális, ha nagyon rosszul érzem magam a munkahelyemen, nagyon kimerít, és mellette a magánéletemben is gondterhelt vagyok, akkor nincs energiám munka mellett tanulni?

Figyelt kérdés
Szerettem volna jobban megtanulni angolul, hogy el tudjak menni egy engem érdeklő egyetemi szakra. De annyira stresszes a munkahelyem, úgy érzem paszírozni kell magamból a motivációt a túléléshez, hogy nincs energiám, hogy minőségi módon tudjak angolul tanulni

2021. nov. 30. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Nem éri meg. Én külföldi életet hagytam ott, az ottani rossz munka miatt (sziget, nem volt más) és azóta sem bántam meg. Napi szinten sírtam, ennyit semmi sem ér meg, főleg nem egy munka.
2021. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!