Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elvesztettem a tőzsdén közel...

Elvesztettem a tőzsdén közel 50 millió Ft-ot. Folyamatosan öngyilkosságon gondolkozom. Van még rá esély hogy túlteszem magam rajta valaha?

Figyelt kérdés

Az egyetlen dolog ami visszatart, a szüleim, és a feleségem, hogyha meghalnék, nagyon szomorúak lennének, és biztos úgy éreznék, hogy nem elég fontosak voltak nekem. Pedig fontosak, de egy olyan kín éget belülről amit nehéz leírni. Ez az érzés ahelyett hogy múlna napról napra egyre durvább, és lassan már úgy eszem a Xanaxot mint a cukorkát.


De a feleségem szemébe se bírok nézni már hetek óta. Természetesen nem mertem elmondani neki. Nincs erről kivel beszélnem.


Régebben szerettem a természetet járni, szerettem a vicces sorozatokat, boldoggá tettek az apró örömök, azóta minden ilyen apró öröm már csak fájdalommal tölt el.


Még egy kis adalék az egészhez, hogy ha ezt valami váratlan piaci esemény miatt vesztettem volna el, mondjuk egy gazdasági válság, azt el tudnám viselni. De mindezt úgy sikerült, hogy amúgy minden racionális lépés oda vezetett volna hogy kb megtriplázzam a pénzemet (pl. ha hozzá se nyúlok) de folyamatos, szinte csak és kizárólag rossz lépésekkel egy év alatt eljutottam ide. Mondanám hogy olyan ez mint a szerencsejátékfüggőség, de itt valahogy még annál is rosszabb döntéseket hoztam, mintha mondjuk mindig allint nyomnék a legrosszabbb lapokra. Mintha valami megszállt volna ilyenkor, pontosan magam se értem mi történt, a mai napig.


De már vége, elfogyott a pénzem egy ideje, "szerencsére" hitelt nem ad a bank, és azóta folyamatosan fogy az életerőm, néha úgy érzem már öngyilkosság se kell, egyszerűen kimegy belőlem az élet, talán csak egy apró végső lökés hiányzik a végére. Ez az pénz elég lett volna egy normális életre, én még jobbat akartam, kockáztattam, elbuktam, van ilyen, de akkor minek éljek?


2021. dec. 1. 22:42
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
35%

Azonnal pszichológus, ne gykn akarj tanácsokat kérni!

Ez elég komoly dolog sk hangzik.

2021. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
19%
Dolognak*
2021. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
46%
Na mi a helyzet papi? Asszony nem tud még az esetről?
2021. dec. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Én azt látom a legnagyobb problémának, hogy nem mondod el a feleségednek. Miért nem? Egyrészt gyakorlatilag kutya kötelességed, másrészt lehet, hogy pont ő lenne a legnagyobb támaszod. Miért élsz házasságban, ha sem a jót, sem a rosszat nem tudod "kivenni" belőle?
2021. dec. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
na, azóta hogy teltek az ünnepek ? :D
2021. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
87%
Aki ennyit bukik el, biztos hogy van ott még pár guriga millió az ágy alatt.
2021. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Tőzsde = kaszinó


A bizonyíték ez a kérdés...

nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Mindig csak növelni akartad de sosem vetted ki.... Mégis mikor akartad kivenni? Hány milliónál? Le kellett volna előre fektetned a szabályokat.


És azt mondani, ha megvan ennyi, akkor kiveszed.


Amúgy egyes vélemények szerint a kripto valuta őrület egy álcázott pilóta játék.


Mindenki csak azért veszi, hogy nyerészkedni próbáljon rajta, márpedig a valuta lényege, hogy azt költve vásárlolsz.


Ha viszont SENKI sem pénzként akarja használni hanem csakis befektetésként.... Akkor az nem valuta.


Különben is gyanús az olyan "pénznem" aminek egyetlen egysége mennyi is? 28000 angol font????

nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Szóval elég gyanús egy 'valuta', aminek egy egysége


12 millió 893 ezer 577 forint és 12 fillér.....


Hadd legyen gyanús.

nov. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!