Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek antidepresszánstól...

Lehetek antidepresszánstól depresszívebb mint azelőtt?

Figyelt kérdés
OCD-re és szorongással kevert depresszióra kaptam Rexetint 10mg-mal kezdtem, most 20-at szedek már 1.5 hónapja először a kényszergondolatokat csökkentette ami kicsit megnyugvást adott, de mostanra egyszerűen nem tudok "örömöt" megélni teljesen kedvtelen vagyok, motiválatlan, a kényszergondolatok is visszatéredeztek, és összeségében ha nem is rosszabbul, de olyan sehogy nem érzem magam. Mint akit már semmi nem érdekel, sokszor az öngyilkosság gondolata is megfordult bennem, amit nem hiszem hogy megtennék, de sokkal többször, mint a gyógyszer előtt. Most tervezek váltani Anafranilra, mert sok jó benyomást hallottam róla, de félek, hogy ez az érzés ami bennem van örökké megmarad, hogy ilyen sz*rul leszek.

2021. dec. 3. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Ez el fog múlni a gyógyszerváltással.
Ez meg fog maradni.
11 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos a depresszió ilyen köcsög betegség , igen.

Nekem már a skála megvolt,de ér egy kis stressz és borul minden.

Nagyon nehéz ezt szinten tartani.

A gyógyszerek segítenek valamit,és neked is erősnek kell lenned.

Azonban saját tapasztalat 4 év után, hogy semmi esély..

2021. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!