Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan közöljem egy èrtelmi...

Hogyan közöljem egy èrtelmi fogyatékos emberrel, hogy nem szeretnék tőle semmit?

Figyelt kérdés
Van egy èrtelmi fogyatékos munkatársam, aki minden nap írogat, szerelmes belém, vagy legalábbis azt hiszi. Nem szeretném megbántani se, de nem áll le. Már mondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit, de nem hagyja abba.
2021. dec. 4. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Megmondod a főnöknek, hogy szexuálisan zaklat, az meg kirúgja.

:D

2021. dec. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt semmiképpen sem szeretném.
2021. dec. 4. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyenben részem, én azt ajánlom, hogy szóba se állj vele, csak köszönj neki de ne beszélgess vele, mert nagyon veszélyes egy ilyen ember, tapasztalatból mondom. Mindent biztatásnak fog venni, és soha nem fog rólad leszállni, ha szóba állsz vele.
2021. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De ami a fő probléma, hogy egyre erőszakosabb lesz, lehet hogy most még nem úgy tűnik, de lelkileg ki fog készíteni és terrorban fog tartani. Ezeket komolyan írom, megtapasztaltam.
2021. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szólj a főnöködnek. Nálunk suliban volt egy értelmi fogyatékos srác, akit próbáltak közösségbe szoktatni. Megtetszettem neki, néha beszélgettem vele, ha odajött. Aztán elkezdett szerelmemnek hívni stb szóval ignoráltam. Semmit nem ért. Annyira eldurvult, hogy próbált lefogni és csókolgatni, a mosdóba is jött utánam. A többi diák szedte le rólam, nagyon erőszakos, agresszív lett. Igazgató intézkedett.

Szólj minél hamarabb. Lehet csúnya ilyet kijelenteni, de van sajnos esély rá, hogy tényleg egyre erőszakosabb lesz.

2021. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szellemi fogyatékosok elméje nem úgy működik mint egy átlag embernek így megeshet hogy valami ronda dolgot megtesz amire egy normál gondolkodásu ember nem lenne hajlandó megtenni kivéve ha az embernek az agya épp csak egy elmebeteg
2023. ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!