Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős szorongással boldogultok...

Erős szorongással boldogultok kulturáltabb munkahelyen? Elégedettek veletek? Tudtok figyelni mikor elmondják a feladatodat?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mikor az első munkahelyemen kezdtem nagyon nehéz volt,sokszor a feladás szélén voltam.De végül kitartottam és belejöttem a dolgokba,elég magas szintre fejlődtem a munkámban,ami későbbiekben a mai napig segít hogy nyugodtabban végezhessem a munkám.Ezáltal kisebb mértékű vagy kevesebb a szorongás.

Persze ehhez kell egy megfelelő hozzáállással bíró munkahely,és ugyanez elmondható a kollégákról is.Én szerencsésnek mondhattam magam,mert számomra minden körülmény jól alakult ahhoz hogy beilleszkedjek és belejöjjek a dolgokba.

2021. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én rengeteg munkahelyen dolgoztam. Pont most vettem sorra őket, hogy honnan miért hullottam ki, és nagyon sok esetben személyiség (szorongás vagy rosszindulat-szülői minta szerint), és szakmailag sem feleltem meg.


Nem tudom merre tovább.

Két éve járok terápiára, de így is kihullottam kettő munkából.

2021. dec. 5. 14:46
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Persze, aki így dolgozik az általába patent próbál lenni, az ilyen munkaerőnek jó, én is ilyen vagyok sajnos, de neked szar, igazából egy időbe havertól csórtam frontint, akkor olyan könnyen szartam le mindent mint a sicc és nem szóltak azért se, aztán felmondtam és szerintem jól is tettem.
2021. dec. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!