Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért generál az agyam negatív...

Miért generál az agyam negatív gondolatokat amikor minden jó és miért lett minden hirtelen közömbös? Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Pár hónapja egész jól mennek a dolgok, tetszik az egyetem ahová felvettek, egyik szaktársam a barátnőm lett, anyagi problémáim sincsenek, minden nagyon jól megy, viszont az elmúlt másfél hétben közömbössé váltak a dolgok, akikor a baratnőmmel vagyok hülye gondolatok jutnak eszembe(pl lakótársamnak feje, sajnos nem túl szép ember) negatív, alaptalan jelzők a barátnőmről, nincs kedvem zenét se hallgatni, bipoláris vagyok(mert néha meg tök jó a kedvem és elfelejtődnek a hülye gondolatok)

Szorongást is érzek

Pedig annyira jó volt minden és a túlgondolás meg ilyen hülye negatív gondolatok a boldogságom/boldogságunk útjába állnak

Sajnos a suli is stresszesebb lett az elmúlt 2 hétben, lett egy lakótársam is aki egy 30 éves, csúnya, energiavámpír(egyébként jó indulatú ember, de ez nem nagyon tud meghatni, ha egyszer energiavámpír, csak olyan témákat tud felhozni amik engem nem érdekelnek, és eszébe se jut, hogy olyan témáról beszél ami esetleg mást full nem érdekel!?)

Mit tehetnék az ellen, hogy az agyam pont akkor generál negatív gondolatokat amikor minden jól megy?

Lehet az egészségtelen táplálkozás, kevés mozgás is ludas?

Köszönöm a segítséget előre is!:)



2021. dec. 5. 13:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Egyébként 22 fiú

És ezek a gondolatok kb kényszeresen jönnek

2021. dec. 5. 13:09
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szezonális depresszió is lehet. Esetleg máshová költözhetsz az energiavámpír elől. Sportolj, legyél a lehetőségekhez képest aktív, találd meg, hol érzed jól magad.
2021. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos a költözés csak októberben fog megvalósulni

Egyébként köszi, el is megyek ma futni:)

2021. dec. 5. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!