Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez így egészséges?

Ez így egészséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez kb szeptembertől kezdődött suli kezdéskor,hétköznaponként mindig csak 1-2 órát alszok max 3 órát ez főleg a tanulás miatt van próbálok minél többet tanulni,több kevesebb sikerrel,inkább kevesebb,de itt inkább az alvással van a probléma,mindig kb hajnal 2-3-ig tanulok és hatkor kelek,nagyon fáradt szoktam lenni,ezért órákon sem tudok nagyon figyelni, a tanár ezért mindig ordibál is velem,ez így egészséges hogy 1-2-3 órákat alszok?


16/L



2021. dec. 5. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tudod te is, hogy ez nem egészséges...
2021. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem egészséges es ha nem akarsz idegkimerulessel korhazba kerulni, akkor a leheto leghamarabb valtoztass ezen. Ez azt jelenti, hogy vagy nagyon rosszul osztod be az idod vagy nem jo technikaval tanulsz. Arrol mar nem is beszelve, hogy azert is romlik a teljesitmenyed, mert folyamatosan faradt vagy. Probalj meg priorizalni, mi az, ami fontos, mibol mi az elvaras, stb.
2021. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egészséges. Nem tudom hogy tudod egyáltalán így túl élni egy napot.Azt ajánlom hogy legalább éjfélkor feküdjle de annál később ne. Az egészséged múlik rajta.

Aludj sokat azt tanácsolom úgy jóban oda tudsz figyelni órán és ami olyan azt lehet megtanulod az orán és otthon nem kell. ^_^

2021. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2-3 óra alvás?:o Az iszonyúan kevés! Pláne ilyen fiatalon.


Figyelj, próbáld meg jobban beosztani az idődet úgy, hogy minimum 7-8 órát tudj aludni. Ha annyit nem is, legalább 6 órát, mert ez így nagyon nem lesz jó a későbbiekben..


Lehet azért nem megy ilyen jól a tanulás, mert alig alszol.

Az se jó, ha valaki törtet. Próbálj meg 10-11-ig minden iskolai dolgot befejezni és szépen feküdj le, nem ér ennyit egy dolgozat, hogy teljesen tönkre tedd magad. Hidd el, utána sokkal jobban fogod magad érezni és a tanulás is jobban fog menni! :)

2021. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,megpróbálom jobban beosztani az időmet,csak egy kicsit nehéz lesz mert kb10-11 éves korom óta ennyit alszok,de megpróbálok legalább 11-kor lefeküdni
2021. dec. 7. 10:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint mindig amikor suli volt akkor ennyit aludtam akkor is amikor 10-11 éves voltam
2021. dec. 7. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!