Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudnék frontint vagy...

Honnan tudnék frontint vagy xanaxot szerezni vény nélkül? Elég nehezen alszok, ezért kéne.

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ezeket a gyógyszereket csak receptre kapod meg,gondolom tudod hol van a háziorvosod. Másképpen "szerezni" lopással vagy kéregetéssel tudsz mint minden mást is ami szabálytalan.
2021. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Kérsz valakitől,akinek van.

De az alvásod meg tudod oldani sokkal kellemesebb,természetesebb módszerekkel is.

Nehogymár ne tudj aludni enélkül.

Max akkor megoldás,ha most muszáj mert holnap nagy nap,és nem akarsz sokat szórakozni.

De egyébként nem oldja meg.

Ugyanúgy marad a gond,ha nem oldod meg.

2021. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem véletlenül receptköteles ez a gyógyszer - indokolatlanul soha se szedd be! És főleg ne illegális csatornákon át próbáld beszerezni, mert ki tudja, milyen hamisítványt sóznak rád!
2021. dec. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Más nyugatót próbáltál már? Azért nem feltétlen kell a lórugással kezdeni egyből..


Létezik pl melatoninos kenőcs, nézz utána, én azt szoktam használni, ha alvási gondjaim vannak. Egyáltalán nem kemény cucc, kell hozzá, hogy este már ne nézzek monitort, meg úgy általánosságban nyugis legyen az este, aztán bekenem magam és úgy fejbevág hogy reggelig fel sem ébredek.

A melatonin felelős a jó alvásért, de csak akkor kezd el termelődni, ha sötétben vagy. É s aképernyők fénye ezt erősen gátolják, szóval sokan emiatt álmatlanok.

2021. dec. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
A helyi dílertől.
2021. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Feketén, jó pénzért bárhonnan beszerezheted. De: Jó eséllyel igen gyorsan függő leszel, egyre több kell majd és egyre kevésbé fog hatni. Bánni fogod a napot, amikor először bevetted..

Aki keményen függő (mint sajnos én is az lettem) azon sokszor már csak az addiktológia segíthet. 3 hónap bent fekvés, csak szólok...

2021. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem egy erős szer, de a Wörishofener nervenpflege recipe nélkül kapható. Valamint el lehet búvárkodni az alkotókra rákereséssel (macskagyökér, orbáncfű, komló, citromfű), vannak más, hasonló bogyók, meg teákok, egyik rokonom esküdött a citromfű teára.

A Frontinnak az az előnye, hogy nem kell vele sokat szórakozni, hopp, és 10 perc múlva már érzed. Csak, mint írják, rövid ideig (1-2 hét) szabad csak használni.

2021. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!